P0

Kriminalai ir nelaimės

Sulaikytas vagystėmis iš kioskų įtariamas 22 metų vaikinas

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-11-19


Šį antradienį Klaipėdos rajono policijos komisariato pareigūnai Gargžduose sulaikė vagystėmis iš kioskų įtariamą asmenį.

Pastaruoju metu visoje Klaipėdos apskrityje padažnėjus vagystėms iš kioskų, pareigūnai atlikę daug neviešo pobūdžio tyrimo veiksmų, nustatė galimą įtariamąjį ir lapkričio 17 d., apie 8 val. ryte važiuojantį automobiliu sulaikė 22 metų niekur oficialiai nedirbantį, ankščiau neteistą Klaipėdos rajono gyventoją, įtarimą įvykdžius ar pasikėsinus įvykdyti keliolika vagysčių Klaipėdos ir Kretingos rajonuose, Rietave, Plungėje ir Skuode, praneša policija.

Klaipėdos rajono pareigūnai įtaria, jog minėtas asmuo spalio 22 d. galėjo įsibrauti į kioską Karklėje bei pasisavinti keletą skardinių gaiviųjų gėrimų, saldumynų bei apie 18 eurų. Suskaičiavus dėl įsilaužimo sugadinto inventoriaus vertę, žala siekia 330 eurų.

Tuo tarpu spalio 30 d. asmuo įtariamas išlaužęs spyną ir įsibrovęs į maisto kioską Gargžduose bei išplėšęs kasos aparatą ir padaręs nuostolių už 475 eurus.

Tyrėjai įtaria, jog ir Kretingos rajone asmuo galėjo įvykdyti keletą tokio pobūdžio nusikalstamų veikų. Įtariama, jog naktį iš spalio 14 į 15 d., sugadinus judesio daviklį ir išlaužus duris, patekta į maisto kioską ir pasisavintas kasos aparatas. Padaryta žala siekė 565 eurus.

Spalio 30 d., turimais duomenimis, pasikėsinta įsibrauti į parduotuvę Grūšlaukės kaime, Kretingos rajone – sugadinta skydinė ir bandyta išlaužti duris, tačiau tuokart vagišio užmačios nepavyko. Visgi kiosko savininkai skaičiuoja, jog padaryta nuostolių už 300 eurų.

Pareigūnai įtaria, jog asmuo galėjo veikti ne vienas. Neatmetama galimybė, jog įvykdyta ir daugiau panašaus pobūdžio nusikalstamų veikų.


  2020-11-19

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt