P0

Koronavirusas, Svarbu

COVID-19: vėl šuolis (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-11-25


Statistikos departamento duomenimis, per praėjusią parą, antradienį, Lietuvoje patvirtinti 2289 nauji COVID-19 infekcijos atvejai. Pirmadienį jų buvo 1 169, sekmadienį – 1192.

Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC) detalizuoja, kad 606 iš naujų susirgimų registruoti Vilniaus, 559 – Kauno, 267 – Klaipėdos, 231 – Šiaulių, 145 – Panevėžio, 142 – Marijampolės apskrityse. Dar 87 infekcijos atvejai patvirtinti Alytaus, 83 – Telšių, 76 – Tauragės ir 71 – Utenos apskrityse. 22 atvejai kol kas dar nėra priskirti jokiam šalies regionui dėl informacijos trūkumo.

Klaipėdoje per paskutinę parą užfiksuoti 164 nauji susirgimo atvejai (antradienį jų buvo 101). Vakarykštę parą registruoti atvejai, siejami su protrūkiais ugdymo įstaigose: Klaipėdos darželyje-mokykloje „Varpelis“, Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorijoje, Klaipėdos Vydūno gimnazijoje, Klaipėdos lopšelyje-darželyje „Radastėlė“, Klaipėdos lopšelyje–darželyje „Ąžuoliukas“.

Uostamiestyje trečiadienį koronavirusine infekcija sirgo 3 196 žmonės, ją išsigydė 717. 

Viruso pėdsakai Klaipėdoje buvo aptikti 18,1 % atliktų tyrimų – per parą šis rodiklis sumažėjo 0,4 procentinio punkto. Šalies mastu jis siekia 16,3 proc.

Paskutinių 14 dienų naujų atvejų skaičius 100 tūkst. gyventojų Klaipėdoje ir toliau gerokai viršija šalies vidurkį – atitinkamai 1181 ir 839,1.

Išskirdamas infekcijos židinius NVSC mini, kad 9 infekcijos atvejai yra susiję su protrūkiu Telšių Vyskupijos Caritas Klaipėdos regiono globos namuose. Iš viso šiuo metu nustatyti 47 infekcijos atvejai, siejami su šiuo protrūkiu, iš kurių 33 yra globotiniai ir 14 darbuotojų. Be to, ir toliau registruoti COVID-19 atvejai, susiję su protrūkiais Klaipėdos rajono Viliaus Gaigalaičio globos namuose,  Palangos globos namuose.

23 koronavirusu užsikrėtusių asmenų mirė – Klaipėdoje tokių netekčių nėra. 7 mirties atvejai registruoti Klaipėdos apskrityje. Iš viso infekcija jau nusinešė 432 Lietuvos gyventojų gyvybes, iš jų 31 buvo klaipėdiečiai. 

Be to, vakarykštę parą Klaipėdoje užregistruota viena mirtis, kai užsikrėtęs koronavirusu žmogus mirė dėl kitų priežasčių. Iki šiol Klaipėdos mieste yra 14 tokių mirties atvejų.  Visoje Lietuvoje antradienį registruota 19 tokių mirties atvejų (3 – Klaipėdos apskrityje).


  2020-11-25

  Vienas komentaras apie “COVID-19: vėl šuolis”

  1. Labas. PC Depo jau kelios dienos yra kinietishko viruso zhidinys. Vienas darbuotojas serga ( mazhiausiai) ir dar keletas yra izoliavesi. Informacija apie tai Depo direktores yra kruopshchiai slepiama tiek nuo darbuotoju, tiek ir nuo klientu.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt