P0

Verslas

„Grigeo Klaipėda” Dumpiuose stato naujus nuotekų tinklus (papildyta) (3)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-11-25


„Grigeo Klaipėda” savo socialinio tinklo paskyroje skelbia iš Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos gavusi leidimą statyti techniniame projekte numatytus naujus nuotekų tinklus Dumpiuose.

„Įgyvendinus techniniame projekte numatytus sprendimus, Dumpiuose esančioje nuotekų valykloje būtų suinstaliuoti papildomi įrenginiai, įrengta apvalytų nuotekų linija iki AB „Klaipėdos vanduo” nuotekų tinklų”, – rašoma įmonės „Facebook” paskyroje.

Nevalytų nuotekų, tekėjusių į Kuršių marias, skandalas įsisiūbavo šių metų pradžioje. Martyno Vainoriaus nuotr.

Teigiama, jog įgyvendinus techniniame projekte numatytus sprendimus, atlikus statybos darbus ir gavus reikiamus institucijų leidimus ir pritarimus, „Grigeo Klaipėda” galės atlikti mechaninį ir biologinį nuotekų valymą jos nuotekų valymo įrenginiuose, esančiuose Dumpiuose.

„Po pirminio nuotekų valymo bendrovės nuotekų valymo įrenginiuose, nuotekos būtų perduodamos į AB „Klaipėdos vanduo“ nuotekų valymo įrenginius galutiniam išvalymui. Savo gamyklos teritorijoje Nemuno g. 2, Klaipėdoje mechaninio ir biologinio nuotekų valymo įrenginių neturime ir tai apsunkina galimybes užtikrinti, kad į AB „Klaipėdos vanduo“ nuotekų valymo įrenginius patekusios nuotekos netrikdytų AB „Klaipėdos vanduo“ stabilaus valymo įrenginių darbo” , – rašoma paskyroje.

„Labai tikimės adekvataus bei proporcingo teisėsaugos institucijų požiūrio į situaciją, kadangi turi būti panaikintas bendrovei šiuo metu Klaipėdos apylinkės teismo nustatytas veiklos apribojimas – draudimas valyti gamybos procese susidariusias nuotekas Dumpiuose. Šiai dienai turime visus reikiamus suderinimus, būtinus statybų pradžiai. Tad tikimės, kad gavę trūkstamus leidimus ir atlikę statybos darbus, o taip pat pripažinus valymo įrenginius tinkamais naudoti,  pradėti jais naudotis galėsime nelaukiant tyrimo pabaigos“, – trečiadienį išplatintame bendrovės pranešime spaudai cituojamas jos vadovas Tomas Eikinas.


  2020-11-25

  3 komentarai “„Grigeo Klaipėda” Dumpiuose stato naujus nuotekų tinklus (papildyta)”

  1. Pailsejote nuo bezdalu kvapo ir uzteks, jei prades naudot slegine trasa dujokaukes reiks ir namie!

  2. O kam tiek vargti? Tieskit nauja vamzdi tiesiai i marias. Kam tie isvedziojimai? Ka jus ten valysit?
   20 ar kiek metu nevale pilnai, dabar prades? Nejuokinkit. Uzdengs tuos valymo irenginius nuo akiu, ir tekes viskas kaip tekejo..

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt