P0

Švietimas

Ribojimai dėl nuotolinio mokymo nesikeičia

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-11-27


Šalyje pratęsus karantiną iki gruodžio 17 d., išlieka ribojimai ir dėl ugdymo proceso organizavimo. Klaipėdos miesto savivaldybė buvo priėmusi sprendimą karantino metu 5-12 klasių mokiniams ugdymą organizuoti nuotoliniu būdu. Pratęsus karantiną, šis ribojimas išlieka ir toliau, skelbia savivaldybė. Nuotoliniu būdu turės būti tęsiamas ir profesinis mokymas.

Darželinukai ir pradinių klasių mokiniai ugdymą ir toliau tęs įstaigose. Ribojimai taikomi atskiroms įstaigoms, kai jose nustatoma COVID-19 atvejų. Palmiros Mart nuotr.

Išimtys taikomos tik profesiniam mokymui, vykdomam kartu su socialinių įgūdžių programa, taip pat specialiosioms mokykloms ir bendrojo ugdymo mokyklose esančioms specialiosioms klasėms. Čia ugdymas bus tęsiamas įstaigose, užtikrinant numatytus saugumo reikalavimus.

Darželinukai ir pradinių klasių mokiniai ugdymą ir toliau tęs įstaigose. Ribojimai taikomi atskiroms įstaigoms, kai jose nustatoma COVID-19 atvejų.

Švietimo vidus

Išlieka ribojimai ir dėl neformaliojo švietimo – tokia veikla turi būti vykdoma nuotoliniu būdu arba stabdoma. Nuostata taikoma ir vaikų, ir suaugusiųjų neformalaus ugdymo užsiėmimams – tiek popamokinei veiklai, tiek sportiniam ugdymui. Aukšto meistriškumo sportininkų pratybos leidžiamos, tačiau jos gali vykti tik specializuotose bazėse ir kitose ugdymo įstaigose, su kuriomis sporto organizacijos yra sudariusios nuomos sutartis, ir kuriose yra vykdomas nuotolinis ugdymas (t. y. gimnazijos) arba yra įrengtas atskiras įėjimas į sporto pratyboms įrengtas patalpas.

Nuo lapkričio 9 d. Klaipėdoje nebevyksta ir antrokų mokymo plaukti pamokos, kurios yra įtrauktos į bendrojo ugdymo programą. Šis sprendimas taip pat lieka galioti. Plaukimo pamokos pakeistos mokyklose vykstančiomis fizinio ugdymo pamokomis, laikantis nustatytų saugumo reikalavimų.


  2020-11-27

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt