P0

Spyglys

Tiltelis – po 50 metų!* (1)

Spyglys
2020-12-01


Neverkit, klaipėdiečiai, kad nebėra Trinyčių fabriko, nebėra Trinyčių tvenkinio ir parko, užtat yra Malūno parkas ir Malūno tvenkinys.

Ir pagaliau – tiltelis istoriniame prūde!

Mat Spyglys, vartydamas sovietmečio spaudą, netyčia aptiko istorinį įrašą: dar 1968 m. „Tarybinės Klaipėdos” laiškų skyriaus vedėjas tūlas Šikšnius miestiečiams pranešė, kad nepraeis nei keleri metai, o Trinyčių tvenkinyje atsiras ir tiltelis, jungiantis abu krantus, ir laiveliais besiirstantys laimingi LTSR uostamiesčio, jūros darbininkų miesto, gyventojai, o ir idiliška puiki pramogų vieta sename medelyne trauks ir senus, ir jaunus.

Naujakuriai, sovietinio vado Lionios Brežnevo laikais atsikėlę į tuometę naują Kooperacijos gatvę, to tiltelio jau nebesitikėjo sulaukti. 

Bet štai po kiek daugiau nei 50 metų kovidinis adventas atnešė stebuklą: paskutinę lapkričio dieną keletui valandų uždarius Kooperacijos gatvę, tiltas pagaliau buvo „sumerktas” į tvenkinį ir nuplukdytas į patį prūdo vidurį!

Kada bus galima juo nemokamai ir saugiai į abu krantus keliauti, Spyglys tikisi sužinoti iš „Atviros Klaipėdos”.

*Spyglio rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.

 


  2020-12-01

  Vienas komentaras apie “Tiltelis – po 50 metų!*”

  1. Pagaliau, o brudai, Simono Gentvilo atvesti Keberiokšt”, taip ir neišsikėlė į naują, jiems parko projekte numatytą vietą. Laukiam Pėsčiųjų perėjos iš Mokyklos gatvės, ji tikrai būtina.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt