P0

Uostas ir jūra

Už pasitraukimą iš žvejybos verslo – kompensacijos

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-12-02


Žvejai, norintys nutraukti žvejybos veiklą ir atitinkantys numatytus kriterijus, galės gauti kompensacijas už pasitraukimą iš verslo. Reikiamas teisines prielaidas skirti finansavimą iš 2014-2020 m. Europos jūrų reikalų ir žuvininkystės fondo (EJRŽF) Baltijos jūros žvejybos laivynui, nutraukiant veiklą visam laikui, sudarė gruodžio 1 d. įsigaliojęs Europos Parlamento ir Tarybos Reglamentas (ES) 2020/1781, skelbia Žemės ūkio ministerija.

Pagal priimtą Reglamentą numatoma galimybė teikti  Europos jūrų reikalų ir žuvininkystės fondo paramą žvejybos veiklos nutraukimui visam laikui žvejojusiems rytines ir vakarines menkes bei vakarines strimeles. Viena iš pagrindinių sąlygų kompensacijai gauti, rytinės Baltijos jūros dalies menkių atveju, 2017 ir 2018 metais turėjo būti ne mažiau kaip 90 dienų per metus vykdoma žvejybos veikla jūroje. 

Vadovaujantis priimtu Reglamentu, bus pradėtas žvejybos veiklos nutraukimo visam laikui priemonės įgyvendinimas. Žvejai, kurie nori nutraukti žvejybos veiklą ir kurie atitiks Reglamente numatytus kriterijus bei sąlygas, galėtų gauti kompensacijas už pasitraukimą iš verslo.


  2020-12-02

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt