P0

Kultūra

Ramios dainos su Austėja ir Skomantu Čepuliais

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-12-07


Gruodžio 11 d. 18 val. Klaipėdos etnokultūros centras kviečia į adventinio bei kalėdinio laikotarpio dainų vakaro tiesioginę transliaciją. Etnokultūros centre svečiuosis gerai žinomų folkloro grupių iš sostinės – ,,Rana” bei ,,Ugniavijas” atlikėjai – šeimyninis duetas Austėja Agnietė ir Skomantas Čepuliai. Renginys nemokamas. Tiesioginę transliaciją bus galima stebėti Klaipėdos etnokultūros centro ,,Facebook” paskyroje.

Austėja Agnietė Čepulienė – profesionali psichologė, etnoterapijos užsiėmimų sumanytoja ir įgyvendintoja (etnoterapija ‒ tai kultūros išmintimi paremtas sveikimas, terapija, veikianti per gilesnį savo psichikos pažinimą, susitikimą su kolektyvine pasąmone, išorinį kultūros palikimą integruojant į vidinį savo pasaulį).

Skomantas Čepulis – iš didelės muzikuojančios folklorinės šeimos, nuo vaikystės apsuptas tradicinių dainų, šokių, intrumentinės muzikos melodijomis. Ilgą laiką dalyvauja gerai žinomos vyrų grupės ,,Ugniavijas” veikloje.

Nors abu yra atlikėjai gimę ir augę Vilniuje, tačiau jų širdis labiausiai kutena jautrių, skambių dzūkiškų melodijų vinguriavimas.

,,Šios dainos – mums pačios mėgstamiausios dėl savo ramumo, lėtumo, ilgumo ir jaukumo. Jas bedainuojant širdis ir protas nurimsta ir užsipildo židinio jaukumo šiluma, net kai už lango audros ir pūgos. Galėsite klausyti, tačiau kviečiame prisijungti ir pasidainuoti kartu!”- kviečia atlikėjai į adventinį pasidainavimą.

Šis koncertas-pasidainavimai yra vienas iš projekto „Etnoreidas“ renginių, kurį iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba.


  Kultūros straipsnių vidus

  2020-12-07

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt