P0

Švietimas

„Sakalėlio“ vaikai siekia aktyviai sportuoti

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-12-09


Klaipėdos lopšelio-darželio ,,Sakalėlis“ bendruomenė, prieš metus įgyvendinusi sporto projektą ,,Aš ir tu – sportuojame visi kartu!” ir dar tebegyvenanti šio projekto įspūdžiais, svetingai sutiko ir drąsiai priėmė Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos ir Švietimo mainų paramos fondo naują kvietimą dalyvauti 2020 metų sporto rėmimo fondo projektų atrankos konkurse.

Įstaigos direktorė Loreta Bagočienė subūrė projekto paraiškos rengimo bei įgyvendinimo darbo grupę, o kolektyvas skelbia besidžiaugiantis laimėtu nauju projektu.

Organizatorių nuotr.

Projektas ,,Aktyviai ir linksmai nori sportuoti ,,Sakalėlio“ vaikai!” vykdomas nuo šių metų gegužės, jo tikslas – įsigyti  interaktyvias ir modernias fizinio aktyvumo priemones, skatinančias įvairių gebėjimų vaikų motyvaciją aktyviai, ritmiškai, nuotaikingai judėti  bei įsitraukti į reguliarias tikslingas veiklas. Jis planuojamas įgyvendinti iki 2022 m. gegužės mėn.

Švietimo vidus

Tiksline projekto naudos gavėjų grupe pasirinkti esami ir būsimi įstaigos įprastinės ir sutrikusios raidos ugdytiniai, o jų tėvai ir ugdytojai, mikrorajono gyventojai bei kiti savanoriai iki karantino buvo aktyvūs veiklų dalyviai. 

Pagal projekto veiklų tvarkaraštį vaikai darželio lauko ir/ar vidaus erdvėse kasryt mankštinasi, aktyviai judėjo muzikos ritmu ir dalyvavo rungtyse bei estafetėse.

,,Sulaukus karantino pabaigos, sutelksime visas pajėgas, kad patirtus iššūkius atlieptų konkretūs veiksmai: vykdysime tęstinę sporto projekto veiklą ,,Sportas – sveikata, tad sportuokim visada!” bei kitus 2021 metams suplanuotus projekto renginius, padedančius pasiekti numatytą rezultatą ir tikslinės projekto naudos gavėjų grupės poreikius tenkinantį poveikį”, – rašoma portalui atsiųstame informaciniame pranešime.


  2020-12-09

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt