P0

Spyglys

Kalėdinė kelininkų dovanėlė* (1)

Spyglys
2020-12-16


Kaip visi klaipėdiečiai, taip ir uostamiesčio Kooperacijos bei Butsargių gatvių gyventojai gražiausias metų šventes sutiks užsidarę savo butuose, kad tik bjaurioji zaraza jų nepasiektų.

Tačiau pastariesiems pasisekė labiau nei kitiems klaipėdiečiams – jie švenčių išvakarėse sulaukė nemokamos kalėdinės kelininkų dovanėlės – ties pėsčiųjų perėja ir net ant jos suversto kelio dangos statybinio laužo.

Tad dabar gyventojai sprendžia filosofinį klausimą, ką jiems su šia dovanėle daryti ir dėl to kreipiasi patarimo į miestiečius.

Spyglys gi savo ruožtu pataria pasikliauti liaudies išmintimi, bylojančia, jog dovanotam arkliui į dantis nežiūrima…

P. S. Praėjus parai po šio Spyglio pastebėjmo, jam paukštukas į ausį pašnibždėjo, jog kelininkai visgi savo dovanėlę pasiėmė…

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2020-12-16

  Vienas komentaras apie “Kalėdinė kelininkų dovanėlė*”

  1. AvatarAnonimas (IP: 86.100.73.43)

   Nereikia tuščiai apeliuoti, kad, neva, autorius susirūpino pėsčiaisiais. Šioje vietoje nėra jokios pėsčiųjų perėjos. Išskaldyto asfalto vieta – 70 m nuo perėjos, kita vieta – už 140 m.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt