P0

Spyglys

NVSC aritmetika*

Spyglys
2020-12-31


Spyglys, kaip ir visi kiti gyvi padarai, irgi bijo nelabosios koronos, tad labai atidžiai seka pastarųjų dienų statistinius rodiklius, kuriuos Statistikos departamentui pateikia Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC).

O jie verčia griebtis už galvos ir iš naujo kartoti pradinių klasių aritmetikos kursą.

Štai paskutinę metų dieną Statistikos departamentas viename pranešime skelbia, kad per praėjusią parą patvirtintų naujų atvejų konkretiems žmonėms skaičius yra 2360, kai tuo metu jo virtualus žemėlapis rodo grėsmingą paskutinės paros susirgimų šalyje skaičių – 5668, nuorodoje patikslinant, jog dalis antradienio susirgimų perkelti į trečiadienį. O jei dar pridėtume kažkur prašapusius per 800 mirčių atvejus…  

Tad Spyglys, dar menantis tuos laikus, kaip statistinius rodiklius žmonės pakankamai tiksliai suskaičiuodavo tokiais mediniais barškančiais skaitliukais, nori juos patarti įsigyti ir NVSC specialistams, sunkiai susitvarkantiems su kompiuterinėmis skaičiavimo programomis. Tada ir jokio trojano centro moteriškėms saugotis nereikės…

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.

 


  2020-12-31

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt