P0

Kriminalai ir nelaimės

Tebeieško nuo gegužės dingusio Arūno Gudžiūno

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-01-14


Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos sunkių nusikaltimų tyrimo valdybos pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl dingusio be žinios Arūno Gudžiūno, gim. 1964 m., paieškos.

Ikiteisminio tyrimo metu nustatyta, kad dar 2020 metų gegužės 15 d. A. Gudžiūnas atvyko į Klaipėdos miestą ir kitą dieną apie 21 val. išvyko į Jonavą, kur dingo be žinios. Paskutinį kartą su juo bendrauta telefonu gegužės 16-ąją, dingusiajam dar būnant Klaipėdoje, vėliau su A. Gudžiūnu galimybės susisiekti nebuvo, jo telefonas buvo išjungtas.

Ikiteisminio tyrimo metu nustatyta, kad A. Gudžiūnas gegužės 17 d. galėjo būti Gargžduose bei degalinėje Vilniaus pl., Saulažolių kaime, Klaipėdos rajone.

A. Gudžiūno požymiai: apie 170 cm. ūgio, smulkaus kūno sudėjimo, plaukai trumpai kirpti, tamsūs, pražilę, vyras nešiojo dantų protezus. Vilkėjo juodos spalvos trumpą striukę, melsvos spalvos bliuzoną, tamsios spalvos megztinį aukštu kaklu, juodos spalvos sportines kelnes, avėjo juodos spalvos batus. Su savimi turėjo vyrišką medžiaginę rankinę.

Policija jau antrą kartą kreipiasi į žmones pagalbos ir prašo ką nors žinančius apie galimą asmens buvimo vietą susisiekti su tyrėja S. Zabite, el.p. simona.zabite@policija.lt, arba tel. 8 700 60923 arba 112.


  2021-01-14

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt