P0

Kultūra

Laukia nuotraukų su More

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-01-23


Klaipėdos miesto savivaldybės etnokultūros centras kviečia dalyvauti virtualioje parodoje „Menu Morę…“ ir atsiųsti savo užfiksuotą uostamiesčio Užgavėnių šventės akimirką, kurioje matoma Morė – Užgavėnių šventėje dalyvavusi ir joje sudegusi pamėklė. Nuotraukos gali būti darytos kad ir prieš 10 metų, svarbu, kad jose matytųsi klaipėdietiška Morė.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Nuotraukas, nurodydami savo vardą, pavardę ir šventės metus, prašoma siųsti iki vasario 8 d. el. paštu akcija.menumore@gmail.com

Atkreipiamas dėmesys, jog siųsdamas nuotrauką akcijos dalyvis sutinka su jos publikavimu socialiniuose tinkluose ir viešojoje erdvėje.

Jei siunčiamoje nuotraukoje matoma daugiau asmenų, akcijos dalyvis atsako už tai, kad šie asmenys yra informuoti ir sutinka su nuotraukos publikavimu socialiniuose tinkluose ir viešojoje erdvėje.

Organizatorius pasilieka teisę neskelbti nekokybiškų, įžeidžiančio turinio ar parodos temos neatitinkančių nuotraukų.

Parodą „Menu Morę…“ virtualiai apžiūrėti Etnokultūros centras pakvies vasario 13 d. Klaipėdos etnokultūros centro Facebook paskyroje.


  2021-01-23

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt