P0

Kriminalai ir nelaimės

„Klaipėdos naftą” padegti kėsinęsi jaunuoliai prekiavo ir narkotikais

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-02-04


Policija praneša, jog Klaipėdos apskrities kriminalistai su įkalčiais sulaikė asmenį, įtariama platinusį narkotines (psichotropines) medžiagas.


Anksčiau neteistas, niekur nedirbantis 20- metis klaipėdietis, kuris kartu su bendrininku įtariamas pasikėsinimu padegti strateginę reikšmę nacionaliniam saugumui turinčios bendrovės infrastruktūrą sudarantį turtą, buvo sulaikytas dar 2020 m. spalio mėn. Tąkart vaikino asmens kratos metu buvo rasta, kaip įtariama, narkotinių (psichotropinių) medžiagų. „Atviros Klaipėdos” duomenimis, tąsyk gaisrą ketinta sukelti bendrovėje „Klaipėdos nafta”.

Tęsiant tyrimo veiksmus, jau šių metų sausio mėn. Klaipėdoje, J. Janonio ir Naujojo Uosto g. sankryžoje, pareigūnai sulaikė minėtas narkotines (psichotropines) medžiagas, įtariama, platinusį kitą anksčiau neteistą, individualią veiklą vykdantį 24 m. Klaipėdos gyventoją.

Kratos vyriškio automobilyje metu rasta apie 100 g, įtariama, narkotinių medžiagų. Taip pat minėtos kratos ir kratos vyriškio gyvenamojoje vietoje metu rasta kitų įtariama narkotinių medžiagų, ampulių, tablečių su įtariama psichotropinėmis medžiagomis, svarstyklės.

24 m. įtariamasis buvo sulaikytas ir uždarytas į areštinę, vėliau jam paskirtos kardomosios priemonės – rašytinis pasižadėjimas neišvykti ir dokumentų paėmimas.

Ikiteisminį tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyrius.


  2021-02-04

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt