P0

Švietimas

Moksleiviai ir studentai kviečiami į ketvirtąją švaraus transporto stovyklą

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-04-13


Klaipėdos kultūros fabrikas (VšĮ „Klaipėda ID“) kartu su Klaipėdos universitetu prisideda prie jaunimo skatinimo savo gyvenimą sieti su žaliąja bei mėlynąja ekonomikomis projekte „SB BRIDGE – building bridges for green-tech future” (liet. „SB BRIDGE – statykime tiltus žaliųjų technologijų ateičiai“.)

Organizatorių nuotr.

Žaliųjų technologijų jaunimo stovykla „Švarus transportas“ vyks nuotoliniu būdu tris dienas (balandžio 19-21 d. nuo 15 iki 18 val.) Kaip ir ankstesnėse, taip ir šioje, ketvirtojoje, projekto stovykloje numatyta dalyvių iš 5 projekto partnerių šalių – Lietuvos, Vokietijos, Lenkijos, Švedijos ir Danijos.

Dalyvauti kviečiami vyresniųjų klasių moksleiviai ir bakalauro studentai. Stovyklos metu bus galima dalintis idėjomis, ieškoti kūrybinių, inovatyvių sprendimų dirbtuvių metu su bendraminčiais iš skirtingų šalių ir akademinių bendruomenių.

Švietimo vidus

Žalioji stovykla „Švarusis transportas“ siekia sudominti dalyvius žaliųjų ir mėlynųjų technologijų studijomis, užmegzti ryšius su verslo atstovais, todėl stovykloje taip pat bus galimybė susitikti ir su atstovais iš švaraus transporto įmonių.

Kultūros fabriko („Klaipėda ID“) komanda stovykloje pristatys jau šiuo metu įgyvendinamą stažuotojų programa „Internship Lithuania“, skirtą jaunimui įsidarbinti projekte dalyvaujančiose uostamiesčio įmonėse bei surasti stažuočių galimybių partnerių šalyse. Susipažinti su programa, stažuočių, praktikos ir savanorystės galimybėmis Klaipėdoje ir partnerių šalyse galima čia.

Į balandžio 19–21 dienomis vykstančią tarptautinę SB Bridge žaliąją stovyklą „Švarusis transportas” registruotis iki balandžio 15 d. kviečiama čia.


  2021-04-13

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt