P0

Regionas

Už kyšio siūlymą užsidirbo baudžiamąją bylą

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-05-28


65 metų vyras, pričiuptas su kontrabandinėmis baltarusiškomis cigaretėmis, bandė atsipirkti, tačiau užsidirbo baudžiamąją bylą.

Policija praneša, jog ketvirtadienio ryte apie 7.20 val. Klaipėdos rajone Dauparuose pareigūnų sustabdytas BMW vairuotojas akivaizdžiai jaudinosi, tad buvo patikrinta jo automobilio bagažinė. Joje pareigūnai aptiko dėžę su baltarusiškomis banderolėmis žymėtais cigarečių pakeliais. Siekdamas išvengti administracinės atsakomybės, net ir pareigūno įspėtas apie gresiančią atsakomybę už siūlomą kyšį, BMW vairuotojas Klaipėdos rajono pareigūnui vis tiek siūlė „draugiškai susitarti“.

Tą pačią dieną, atlikus patikrinimą minėto vairuotojo namuose, buvo rasta ir daugiau cigarečių pakelių žymėtų baltarusiškomis banderolėmis – iš viso aptikta 1218 pakelių kontrabandinių rūkalų, kurių rinkos vertė – 3934 eurai.

Pažeidėjas apklaustas.

Be administracinės baudos, kuri gali siekti iki 5200 eurų, dabar jam dar gresia ir baudžiamoji atsakomybė dėl pareigūno papirkimo. Už tai laisvės galima netekti iki 5 metų.


  2021-05-28

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt