P0

Regionas

Naminukę varė ir Brožiuose, ir Triušiuose

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-06-16


Klaipėdos rajono pareigūnams per vieną dieną įkliuvo du nelegalaus alkoholio gamintojai.

Antradienį po pietų Triušių kaime, tikrindami gautą informaciją, 65 metų vyro namų ūkiniame pastate pareigūnai rado savadarbę įrangą, įtariama, skirtą naminei degtinei gaminti ir 6 statines, kuriose buvo apie 300 litrų raugo. Taip pat įvykio vietoje buvo rasta ir apie 50 litrų skaidraus, specifinį kvapą skleidžiančio, į įvairias talpas supilstyto skysčio – naminės degtinės.

Tos pačios dienos vakare, apie 20 val., pareigūnai apsilankė ir Brožių kaime. 47 metų namo savininkas pareigūnams nurodė, kad pagalbinėse patalpose turi keturias 5 litrų plastikines talpas, kuriose yra naminė degtinė. Tačiau gyvenamo namo katilinėje įrengtoje slėptuvėje pareigūnai rado dar trylika 30 litrų talpų su skaidriu, specifinį naminės degtinės kvapą skleidžiančiu skysčiu. Iš viso anksčiau už naminės degtinės laikymą jau teisto vyro namuose surasta ir paimta apie 383 litrų naminukės.

Už nelegalią alkoholinių gėrimų gamybą vyrams teks atsakyti baudžiamąja tvarka – įtariamiesiems gresia bauda arba laisvės atėmimas iki 5 metų.


  2021-06-16

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt