P0

Sportas

Savaitgalį – tarptautinės lankininkų varžybos „Klaipėdos taurė“

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-08-09


Šį savaitgalį, rugpjūčio 14 dieną, Smiltynėje vyks tarptautinės lankininkų varžybos „Klaipėdos taurė“, kuriose dalyvaus Lietuvos, Latvijos ir Kirgizijos sportininkai.

Šiemet „Klaipėdos taurė“ pirmą kartą įtraukta į Pasaulio šaudymo iš lanko federacijos („World Archery“) kalendorių – taip į klaipėdiečių rengiamas varžybas ateityje tikimasi pritraukti daugiau užsienio sportininkų. Tai į uostamiestį paskatino atvykti ir daugiau lietuvių lankininkų. Įvykdę reikiamus normatyvus, jie dabar Klaipėdoje galės gauti tarptautinių sporto meistrų atskyrį. Iki šiol tokios galimybės lietuvių sportininkai neturėjo – tarptautiniais sporto meistrais galėjo tapti tik Europos ir pasaulio čempionatuose, o nuo šių metų – „Klaipėdos taurėje“ ir Lietuvos lankininkų čempionate.

Nuo 2014 metų rengiamoje „Klaipėdos taurėje“ ruošiasi dalyvauti 55 sportininkai. Lankininkai rungsis olimpinių, paprastųjų ir skriemulinių lankų kategorijose. Taip pat vyks komandinės mišrių porų rungtynės.

Varžybos vyks Klaipėdoje Smiltynės sporto ir sveikatingumo bazėje, Smiltynės g. 13.

Po varžybų visą savaitę iki rugpjūčio 20 dienos vyks stovykla, į kurią atvyksta olimpinių lankų treneriai iš Ukrainos. Stovykloje dalyvaus Lietuvos lankininkų rinktinė ir mūsų šalies sporto klubų treneriai. Teorinių ir praktinių užsiėmimų metu jie įgaus patirties, kaip treniruoti olimpiniais lankais šaudančius sportininkus.


  2021-08-09

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt