P0

Regionas

Palangos miške palikę automobilius turės susimokėti

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-08-18


Aplinkos apsaugos departamento Klaipėdos miškų kontrolės skyriaus pareigūnai, gavę pranešimą, Palangoje užfiksavo ant miško paklotės statomas transporto priemones.

Aplinkosaugininkai aptiko du miške paliktus SEAT ir BMV automobilius.

„Stovėjimo aikštelė miško teritorijoje buvo vos už 2 metrų ir joje dar buvo laisvų vietų. Norime įspėti vairuotojus, kad statant automobilį miške yra žalojami krūmai, žolinė augalija, grybai, sunaikinami vabzdžiai, miško paklotė ir vyksta dirvožemio erozija. Taigi būkite atsakingi ir statykite automobilius tik leistinose vietose“, – pranešime pažymi Klaipėdos miškų kontrolės skyriaus pareigūnas Albinas Rimidis.

Transporto priemonių savininkams ar naudotojams pradėta administracinė teisena.Už šį nusižengimą pažeidėjai turės sumokėti nuo 20 iki 50 eurų siekiančią baudą.

Primenama, jog važiuoti transporto priemonėmis miške gali galima tik keliu, jas statyti reikia saugiai kelkraštyje ar stovėjimo aikštelėje.


  2021-08-18

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt