P0

Regionas

Sužalojo paspirtuku važiavusį vaiką, nuplėšė automobilio numerius

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-08-19


Policija praneša apie trečiadienį bei naktį į ketvirtadienį Palangoje įvykusius du incidentus, susijusius su transporto priemonėmis.

Vytauto g. automobilio ,,Audi” blaivus 20-metis vairuotojas, po 20 val. išvažiuodamas iš automobilių stovėjimo aikštelės, susidūrė su šaligatviu elektriniu paspirtuku važiavusiu 10-mečiu berniuku, kuris trenkėsi į automobilio dešinės pusės dureles. Vaikas perduotas medikams, apie jo būklę nepranešama.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl Kelių eismo taisyklių pažeidimo.

Dar vienas incidentas kurorte nutiko tuoj po vidurnakčio. Vytauto g. 27 metų girtas vyras (2,01 prom.), priėjęs prie automobilių stovėjimo vietoje stovėjusio automobilio ,,Merecedes Benz”, rankomis nuplėšė automobilio valstybinius numerius, vėliau koja spyrė į automobilio galinę ir priekinę dalis. Automobilio savininkas nurodė patyręs 800 eurų nuostolį.

Policija pradėjo tyrimą dėl viešosios tvarkos pažeidimo.


  2021-08-19

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt