P0

Miestas, Svarbu

Komisariato automobilių stovėjimo aikštelė: antras dublis (2)

Martynas Vainorius

Martynas Vainorius
2021-09-07


Po to, kai teko nutraukti pirmąjį konkursą, Turto bankas vėl paskelbė daugiaaukštės Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato automobilių aikštelės statybos rangovo paiešką.

Martyno Vainoriaus nuotr.

„Atvira Klaipėda” jau ne kartą rašė, kad leidimas komisariato statybai Kauno gatvėje buvo išduotas dar 2012 m. vasarį, tačiau 2013 m. rugpjūčio 2 dieną oficialiai pradėtos statybos dėl lėšų trūkumo buvo padalintos į du etapus – antžeminės automobilių stovėjimo aikštelės įrengimas dėl per didelių kaštų buvo paliktas ateičiai.

Toks sprendimas itin pablogino gyvenimo sąlygas šalia Kauno gatvės esančių daugiabučių gyventojams – jų kiemai policijos darbo metu yra nuolat perpildyti automobiliais, kurie dažnai statomi ir ne tik ant šaligatvių, bet ir vejos, rudenį žemės plotus paverčia purvynais.

Kovo viduryje vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė Klaipėdos merui  pažadėjo, kad aikštelės statybų projektas netrukus bus pradėtas įgyvendinti ir jau balandį Turto bankas, dar metų pradžioje patikslinęs techninį projektą, paskelbė rangovo paieškos konkursą. Juo domėjosi 5 tiekėjai, bet buvo gauti tik du pasiūlymai. Vienas jų neatitiko konkurso sąlygų, o kitas viršijo maksimalią konkurso kainą, tad pirkimo procedūros buvo nutrauktos.

Turto banko Komunikacijos skyriaus vadovė Edita Sirutienė buvo sakiusi, kad nutraukus konkursą Turto banko projektuotojai atliko perskaičiavimus pagal dabartines rinkos kainas atsižvelgdami į sparčiai kintančią situaciją statybų rinkoje. Naują rangos konkursą gavus įmonės valdybos pritarimą planuota skelbti rugsėjį.

Toks planas ir buvo pradėtas realizuoti – antrąjį konkursą Turto bankas paskelbė šią savaitę. Pasiūlymų jam bus laukiama iki mėnesio galo. Kaip ir pirmajame konkurse, jo nugalėtoju numatoma skelbti mažiausią darbų kainą pasiūliusį tiekėją.

Vadovaujantis Turto banko susitarimu su Klaipėdos apskrities vyriausiuoju policijos komisariatu, automobilių stovėjimo aikštelės projektas turi būti užbaigtas iki 2022 metų pabaigos.

Pagal projektą komisariato sklypo šiaurės rytinėje dalyje turi būti pastatyta 5235 kv. m ploto aikštelė. Joje numatytos 205 vietos automobiliams: po pastatu projektuojamos 36 vietos automobiliams, pirmame, antrame ir trečiame – po 42 vietas, ketvirtame – 43 vietos. Komisariato pastato sienoje, prie kurios blokuojama naujai projektuojama automobilių saugykla, numatoma iškirsti keturias angas.


  2021-09-07

  2 komentarai “Komisariato automobilių stovėjimo aikštelė: antras dublis”

  1. AvatarStepas (IP: 90.131.34.163)

   Komisariata pastate ant kapiniu. O aikstele tegul daro prie morgo

  2. AvatarMuzėbzz (IP: 82.135.223.37)

   Čia tas pats kaip pastatyti Maximą be parkavimo aikštelės.
   Tik skirtumas toks, kad Maximą galima rinktis kitą, o komisariato ir ypač Migracijos skyriaus nepasirinksi :-/

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt