P0

Spyglys

Uosto reklama ir pinigai – Dievui į langus* (2)

Spyglys
2022-01-04


Už 56 749 eurų įsigytame ekrane transliuojamą savireklamą vargu bau kas pastebi: jis iškeltas į paukščio skrydį, Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos pastato pastogėje. Spyglys neabejoja, kad uolumu garsėjantys direkcijos „pijarščikai” pripildo tą milžinišką ekraną įspūdingu turiniu, kaštuojantį tokius pat įspūdingus pinigus. Bet, deja, tą turinį žino, ko gero, tik jie vieni ir ponas Dievas.

Spyglys visaip bandė ką nors įžvelgti tame ekrane: ir nuo šaligatvio, ir pro automobilio langą, net akinius pasikeitė, bet deja, deja… Nekoks vaizdelis. Kai prietema – dar dar. Saulutei pašvietus – vien tik judantis „kažkas” bei spalvos.

Bandė Spyglys ir su žiūronais: ogi, visai neblogai, tik šalta gatvėje stypsoti. Dairėsi draugijos, tačiau daugiau žiūrovų nerasta…

„Uostas arčiau tavęs!” – su tokiu šūkiu buvo pristatytas šis ekranas dar praėjusių metų lapkričio pabaigoje. Spyglio draugužė „Atvira Klaipėda” anuomet skelbė pranešime spaudai: „didžiulis ekranas miestiečiams ir miesto svečiams transliuos tiesioginius uosto vartų vaizdus, pro kuriuos kasdien įplaukia ir išplaukia laivai, supažindins su aktualiausia informacija, pavyzdžiui, orais realiuoju metu ar orų prognoze artimiausiomis dienomis. Ekranu taip pat bus siekiama supažindinti su pagrindinėmis Uosto direkcijos funkcijomis, uoste vykdoma veikla. Ateityje planuojamos jūrinės tematikos filmų transliacijos.”

Gal ir transliuoja tai, gal dar ką, bet anei kas žiūri, anei kas mato, tik bėgdami pro šalį šunys aploja. Kojos taip aukštai nepakelia. O gaila. Kita vertus, o ko ten žiūrėti, jei tas uostas ir jūra – čia pat.

Įdomu, ar tas, kuris sumanė tą televizorių taip aukštai iškelti, yra sąraše tų, kuriuos direkcija skelbiasi atleisianti? Nes, Spyglio nuomone, 56 749 eurų yra rimtas pinigas. Spyglys pažada netolimoje ateityje išsamiau pasidomėti direkcijos savireklama.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2022-01-04

  2 komentarai “Uosto reklama ir pinigai – Dievui į langus*”

  1. AvatarUosto (IP: 88.119.156.187)

   direkcija valstybinė įmonė ir pinigų aniems patiems uždirbti nereikia. Leido kokiam Klascui kokį brudą privežimo būdu pasandėliuoti, nuomą patarifino ir surinko babkių, o tai ko nepaišlaidavus? Priešingai nei Spyglys, aš tai Uosto Generaliniame TV mačiau labai gražų šūkį – “Kurkime uostą kartu” . Tik dar nežinau kaip tai padaryti nes iš aukštesnio lygmens iki šiol siuntė ir miesto architektą ir net Merą ant trijų raidžių (uosto BP). Bet gal anie tik melavo? Taip noriu Uostą pakurti. Žalią. Dabar laukiu kito posto, gal piarščikai parašys – kokiu būdu visi galėsime tą “kartu”. Bet, ponas Spygly, klaidini visuomenę, faktas nenuginčijamas, uosto televizorių jau matė ne tik Dievas, bet ir mes, vadinasi jau tryse, o tai jau kaip ir visuomenė.

   • Avatargrikių_košė (IP: 78.56.183.243)

    Geras, užskaitau! 😀 😀 😀

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt