P0

Sportas

Sausio 13-ai atminti – bėgimas Laisvės gynėjų keliu

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-01-07


Jau kitą savaitę Klaipėdoje vyks 2022 metų tradicinis bėgimas Laisvės gynėjų keliu Sausio 13-ajai paminėti. Visi bėgimo entuziastai kviečiami aktyviai registruotis į šį nemokamą renginį ir siekti sporto apdovanojimų.

Bėgimo mėgėjai, kaip ir kasmet, sieks įveikti 8 km atkarpą – nuo Girulių televizijos bokšto iki Klaipėdos miesto savivaldybės pastato.

Šįkart nuspręsta bėgti Sausio 13-sios išvakarėse, sausio 12 d., jau sutemus, kad labiau būtų juntama šio įvykio atmosfera. Prie Klaipėdos savivaldybės degs Laisvės gynėjams skirti atminimo laužai.

Bėgimo startas – 20 val., finišas – ties Savivaldybės pastatu (Liepų g. 11).

Bėgimo dalyviai į starto vietą Giruliuose gali vykti užsakytu autobusu, kuris nuo 18.30 val. iki maždaug 19 val. lauks prie Klaipėdos miesto savivaldybės (Liepų g. 11). Dalyvių registracija galima prie autobuso ir starto vietoje, Giruliuose, prie televizijos bokšto.

Mokiniams (iki 15 metų ir jaunesniems), veteranams, kuriems nuotolis per ilgas, siūloma sumažinti atkarpą – bėgti nuo Vasaros koncertų estrados iki Savivaldybės pastato. Šios atkarpos ilgis – 3 km. Jų starto laikas – apie 20.15 val. (prabėgus pagrindinei bėgikų grupei).

Išankstinė dalyvių registracija vyksta interneto svetainėje čia. Registracija nemokama.

Registruodamasis dalyvis patvirtina, kad yra pasitikrinęs savo sveikatos būklę, susipažinęs su bėgimo nuostatais ir su jais sutinka.

Asmenims iki 18 m. reikia turėti tėvų, globėjų ar trenerio sutikimą.

Visiems užsiregistravusiems dalyviams bus išduodami starto numeriai.

Papildoma registracija vietoje ir internetu užsiregistravusiųjų dalyvių numerių išdavimas vyks renginio dieną nuo 18.30 iki 19 val. prie Savivaldybės laukiančiame autobuse ir nuo 19.30 iki 19.55 val. autobusui atvykus prie Girulių televizijos bokšto.

3 km distancijos bėgikų papildoma registracija ir numerių išdavimas vyks starto vietoje, Vasaros estradoje, nuo 19.15 iki 20.10 val.

Finišo vietoje, prie Savivaldybės pastato, bėgimo dalyvių lauks karšta arbata ir vyks apdovanojimų ceremonija.

Sausio 13-osios įvykiams atminti skirtas sporto renginys vyks 21-ąjį kartą.


  2022-01-07

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt