P0

Spyglys

Spyglio „Total skaidrumo” premija – „Klaipėdos vandeniui”*

Spyglys
2022-01-18


Spyglys trina iš džiaugsmo rankas, matydamas pokyčius mūsų mieste.

Jo aprašytą Simono Dacho progimnazijos baseiną (išties – balą) kelių darkytojai jau panaikino. Po to, kai Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos viešai paskelbė apie žodinį sandorį dėl dviejų medžių persodinimo, AB „Klaipėdos vanduo” irgi pademonstravo iki šiol, ko gero, negirdėtą savo veiklos skaidrumą.

Ji paskelbė, kad už 4 eurus ir 84 centus pardavė vandens tyrimo paslaugą UAB GVT LT iš Vilniaus. Sutartis – žodinė. Valio! Kova su biurokratija triumfuoja! O juk galėjo toje „Klaipėdos vandenų” laboratorijoje ir be atlygio tą net penkių eurų nevertą tyrimą atlikti – būtų šaunioji STT turėjusi ką veikti. Bet kur tau…

Todėl Spyglys skiria premiją „Už total skaidrumą” AB „Klaipėdos vanduo”.

*Spyglio rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose. 


  2022-01-18

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt