P0

Kultūra

„Pikaso“ pristato naują dainą

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-02-18


Kovo 17-ąją startuos grupės „Pikaso“ koncertinis turas „Istorija tęsiasi“. Likus mėnesiui iki suplanuotų aštuonių pasirodymų, grupė pristato naują kūrinį „Per mažai nakties“.

„Tai pirmasis kūrinys mūsų istorijoje, kurį Youtube kanale pristatysime su karaokės versija – galimybe dainuoti patiems gerbėjams. Iki koncertų turo, kurį pradėsime Alytuje, liko vos mėnuo. Norime, kad publika galėtų kartu dainuoti ne tik jau žinomus hitus, bet ir šią naują dainą“, – sako „Pikaso“ vaikinai.

Jie pripažįsta, kad jiems, kaip vyrams, kartais taip pat pristinga teisingų žodžių pojūčiams išreikšti.

„Nauja daina „Per mažai nakties“ gali padėti tiems, kurie įsitikinę, esą nemoka gražiai arba daug kalbėti. Kartais meilei reikia tylos, kartais – įrodymų darbais, bet niekas dar neatšaukė esminės taisyklės „Kalbančios širdys“. Žemėje tarp visų gyvųjų turime unikalią galimybę išreikšti mintis ir emocijas žodžiais. Nuoširdžių pokalbių apie jausmus ir potyrius reikia visiems, nepriklausomai nuo amžiaus ir lyties, – teigia atlikėjai.


  2022-02-18

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt