P0

Uostas ir jūra

Klaipėdos uoste lankosi Vokietijos karo laivas

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-03-06


Kovo 5-7 dienomis Klaipėdos uoste lankosi Vokietijos karo laivas „Sachsen-Anhalt“.

Ievos Želvytės nuotr.

Tai – Vokietijos fregata (kovai skirtas laivas), kurio ilgis siekia beveik 150 metrų, o keliamoji galia – 7,200 tonų. Laivo įgulą paprastai sudaro apie 110 žmonių. Laivas aprūpintas naujausia technika ir ginkluote, galinčia dideliais atstumais naikinti taikinius ore, vandenyje ir ant žemės. Fregata Klaipėdos uoste sustojo draugiško vizito bei logistinio aprūpinimo tikslais.

Prisišvartavusią „Sachsen-Anhalt“ laivo įgulą pasveikino Lietuvos kariuomenės Karinių jūrų pajėgų bei Vokietijos ambasados Lietuvoje atstovai.

Pirmadienį planuojamas laivo vadovybės susitikimas su Lietuvos kariuomenės Karinių jūrų pajėgų vadu jūrų kapitonu Giedrimi Premenecku. Vėliau laivas dalyvaus mokymuose Baltijos jūroje sąveikaudamas su Lietuvos kariuomenės Karinėmis jūrų pajėgomis.


  2022-03-06

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt