P0

Uostas ir jūra

Taivaniečių atstovybės Lietuvoje vadovui pristatė uostą

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-04-26


Praėjusių metų lapkritį pareigas pradėjusiam eiti Taivaniečių atstovybės Lietuvoje vadovui Eric J. Y. Huang ir jį lydinčiai delegacijai antradienį buvo pristatyti Klaipėdos uosto pranašumai ir pajėgumas. Uosto direkcijos generalinis direktorius Algis Latakas svečius supažindino su vienintelio Lietuvos jūrų uosto vystymo kryptimis, vykdomais projektais.

Vizito metu surengtoje ekskursijoje hidrografiniu laivu „Lotas“ apžvelgta uoste veikiančių krovos įmonių veikla, specifika, logistikos klausimai, neišnaudotos nišos, kuriose būtų galima sėkmingai plėtoti verslo ryšius.

„Bendradarbiaujame su Taivanu per konteinerines linijas „Yang Ming“ ir „EverGreen line“. Mūsų siekis – didinti šiomis konteinerinėmis linijomis pervežamų konteinerių kiekį. Tikime, kad per Taivaniečių atstovybę Lietuvoje, kuri rūpinasi ne tik konsuliniais, bet ir ekonominiais klausimais, užmegsime glaudesnius verslo santykius, ateityje Klaipėdos uostui generuosiančius gausesnius krovinių srautus“, – cituojamas Algis Latakas, Uosto direkcijos vadovas.

2020 metais Lietuvos eksportas į Taivaną siekė 19 mln. eurų (0,07 % viso eksporto), o importas sudarė 66,1 mln. eurų (0,23 % viso importo). Lietuva eksportavo gan įvairią produkciją, o iš Taivano daugiausiai buvo importuojami įvairūs įrenginiai ir technika.


  2022-04-26

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt