P0

Spyglys

Nepatenkintas žmonių kokybe?* (4)

Spyglys
2022-04-27


„Gyventojų aplinkos kokybė, turbūt, taip jūs norėjote pasakyti”, – pasitikslino Klaipėdos meras, kai per neeilinį miesto Tarybos posėdį Aidas Kaveckis kažką pakiliai kalbėjo apie „gyventojų kokybę”.

Posėdžio transliacijos įraše nematyti ir negirdėti, ką Aidas atsakė merui. Aidus, apskritai sunku suprasti… O šis gal nieko ir neatsakė. Gal politikas yra tikrai rimtai susirūpinęs mūsų kokybe? Ir ruošiasi imtis kokių nors veiksmų šiuo klausimu? 

Spyglys mano, kad kiekvieno žmogaus kokybė yra yra jo asmeninis reikalas. Bet Spyglys nėra politikas… Juolab konservatyvus.

Tad būkit atidūs – gal kas nors domisi tamstų kokybe.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2022-04-27

  4 komentarai “Nepatenkintas žmonių kokybe?*”

  1. AvatarMokslas (IP: 86.100.53.185)

   Kaveckas Aidas su žemiausiu išsilavinimu -atrodo, profesinę mokyklą tik baigęs ,jau nes sykį įrodo žemiausią savo intelektą…Jam negalima iš vis šį žodį taikyti… ko gero jis jo nesupranta.. Savivaldybės tarnautojams galioja įstatymas kad privalo turėti aukštąjį išsilavinimą. Jei kas dar jo neturėjo – galėjo studijuoti… Tai pagalvokit tik, kad šis žmogelis Kaveckas norėjo tapti net…meru… O, Dieve, padėk… Tik konservatoriai ir gali tokius analfabetus globoti… Bet jų nariai panašaus “intelekto” yra ir kiti, Net ir mero pavaduotojas yra toks Barbšys… Ką tik Kaveckas su Bilotaite nedarė, “varė” prieš rinkimus?. Kaveckas drįsta kalbėti apie kažkokią kokybę. Ar yra savivaldybėje lietuvių k. specialistai? Te įvertina tokių bemokslių kalbėseną….

  2. AvatarSakoma (IP: 78.62.146.239)

   kas ant kito ką nors sako, tas ant savęs pasisako…

  3. Avatargrikių_košė (IP: 88.118.75.211)

   Puikiai, pralinksmino. Ir tuo pačiu privertė suabejoti savo “kokibe”.

  4. AvatarKlaipėdis (IP: 88.118.35.161)

   Bet gi tas pats demagogas, kuris su Bilotaite ant Biržos tilto trimitavo, kad ateina dirbti, o ne dūduoti. Ana apsivaikavo, tas tiek žadėjo Senamiestį atgaivinti, tiesa, nieko nepavyko. Jaučiasi, kad Aidas mokslų neragavęs, pažiūrėjus posėdžius per jutubus…

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt