P0

Kultūra

Kviečia vasaros lauko skaitykla

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-06-01


Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešoji biblioteka jau penktą vasarą kviečia bibliotekos teikiamomis paslaugomis naudotis gryname ore – mėgautis pasiilgta saule ir tuo pačiu turiningai leisti laisvalaikį. Šią vasarą skaitykla įsikurs bibliotekos Saulės laikrodžio kiemelyje bei Nidoje.

Gerdos Putnaitės nuotr.

Vasaros lauko skaitykla bibliotekos kiemelyje esant palankioms oro sąlygoms veiks nuo birželio 1 d. iki rugpjūčio 20 d. įprastu bibliotekos darbo metu (I–V 10–19 val., VI 10–17 val.). Čia kasdien kiekvienas atėjęs galės skaityti knygas ir žurnalus, skolintis leidinius į namus,žaisti stalo ir lauko žaidimus. Vasariškai ir spalvingai paruošta erdvė puikiai tiks nerūpestingiems pokalbiams prie kavos su draugais ir artimaisiais, poilsio pertraukėlei keliaujant dviračiu ar vaikštinėjant pėsčiomis po Klaipėdą. Gera žinia norintiems tapti bibliotekos skaitytojais – lauko skaityklos darbo metu skaitytojo pažymėjimai bus išduodami nemokamai. Susidomėjus raginama kreiptis į bibliotekos registratūrą.

Antradieniais ir ketvirtadieniais vyks interaktyvūs ir įdomūs edukaciniai užsiėmimai, tačiau dėl blogo oro edukacijos gali būti atšauktos arba perkeltos į bibliotekos erdves. Tikslūs edukacijų aprašymai, laikai ir visa aktuali informacija bus skelbiami bibliotekos socialiniame tinkle „Facebook“ bei bibliotekos svetainėje adresu www.klavb.lt.

Skaityklos atidarymo proga birželio 1 d. nuo 10 val. lankytojų ir bibliotekos skaitytojų visą dieną laukia smagios pramogos – detektyvas „Surask Joną bibliotekoje“ pagal Martin Handfor knygą bei užsiėmimas „Pasigamink savo ženkliuką“, o 15 val. edukacinio stalo žaidimo „JOnas ir raJOnas“ (būtina išankstinė registracija el. paštu: vaikams@klavb.lt). 17 val. kartu su asociacija KIDE ir Klaipėdos Jeronimo Kačinsko muzikos mokykla kviečiama paminėti tarptautinę Vaikų gynimo dieną ir atvykti į koncertą „Už vaikų teisę į sveiką aplinką“ (esant lietingam orui koncertas persikels į Konferencijų salę).

Lauko skaitykla Nidoje veiks kiekvieną penktadienį liepos ir rugpjūčio mėnesį (iki rugpjūčio 19 d. imtinai) nuo 10 iki 17 val. Detali informacija apie skaityklos veiklas, edukacijas bus paskelbta jau netrukus.


  2022-06-01

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt