P0

Uostas ir jūra

Uoste lankėsi Brazilijos ambasadorius

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-06-04


Klaipėdos uostas, ieškodamas naujų rinkų ir stengdamasis didinti krovinių srautus iš esamų prekybinių partnerių, penktadienį priėmė Brazilijos ambasadorių JE Rodrigʼą de Azeredo Santosʼą. Nuo 2020-ųjų pabaigos Kopenhagoje, Danijoje, reziduojantis Brazilijos ambasadorius supažindintas su Klaipėdos jūrų uosto vystymo kryptimis, vykdomais ir planuojamais projektais.

Tikimasi, kad ambasadoriaus vizitas bus naudingas skleisti informaciją apie Klaipėdos jūrų uostą, jo pasirengimą ir potencialą didinti Brazilijos krovinių srautą.

Brazilija – didžiausia ir daugiausiai gyventojų turinti valstybė Pietų Amerikos žemyne. Brazilijos krovinių srautas per Klaipėdos uostą pastaruosius 5 metus nuolat auga, 2021 m. jis siekė beveik 3 mln. tonų. Tai daugiausia birios ir pakuotos trąšos. Brazilija – 4-a pagal užjūrio krovinius šalis.

Rodrigʼas de Azeredo Santosʼas yra devintas Brazilijos ambasadorius, akredituotas Lietuvai. Jam šis vizitas Klaipėdos uoste – pirmas.


  2022-06-04

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt