P0

Švietimas

Kviečia naujas Vaikų dienos centras Klaipėdoje

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-06-08


Uostamiestyje pradėjo veikti dar vienas Vaikų dienos centras. Jis įsikūręs moderniose patalpose Giraitės g. 2, kur vienu metu galės užsiiminėti net 40 vaikų.

Jų patogumui – sporto salė, kurioje su vaikais dirbs treneris, o prakaitą po treniruočių bus galima nusiplauti čia pat esančiuose dušuose.

Pasak Motion Academy vaikų dienos centro, čia visos veiklos – interaktyvios bei šiuolaikiškos, priraikytos prie šiandienos vaikų poreikių. Centro įkūrėjai skelbia siekiantys „sujungti tiek fizinę, tiek protinę edukaciją bei užauginti naują, stiprią bei atkaklią superherojų kartą”.

„Vaikų dienos centre norime kurti bendruomenę, tad kviesime į įvairias išvykas ne tik vaikų dienos centro darbo metu, bet ir savaitgaliais. O psichologės paslaugos padės suvokti ne tik save, bet ir kurti stiprų ryšį su vienas kitu”, – teigiama pranešime.

Motion Academy vaikų dienos centras lankytojų lauks pirmadieniais-ketvirtadieniais iki 20 val. (priims po pamokų) bei penktadieniais iki 19 val.

Daugiau informacijos čia, tel. +370 611 20333.


  2022-06-08

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt