P0

Kultūra

Giruliuose sklandė liaudiškų dainų dvasia

Lorina Kušnarenko, „Atviros Klaipėdos" praktikantė
2022-08-04


„Žemaičių tarmė yra labai gera, kai nori pasibarti,“ – juokėsi Loreta Sungailienė, trečiadienio vakarą dalyvavusi tradiciniame Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Girulių padalinio renginyje „Pėdink į Girulius“. Šiuos renginius biblioteka organizuoja jau tryliktą vasarą.

Lorinos Košnarenko nuotr.

Susitikimo metu atlikėja papasakojo apie savo gyvenimo kelią: suburtą folkloro ansamblį „Virvytė“, laidų vedimą, tautiškumo puoselėjimą bei savo šeimą.

Pasiklausyti iš Skuodo kilusios, Palangoje vidurinę baigusios bei šiuo metu sostinėje gyvenančios televizijos vedėjos, etninės kultūros puoselėtojos bei folkloro dainininkės susirinkę klaipėdiečiai turėjo ir patys galimybę padainuoti kartu su Loreta.

Susibūrimą taip pat papildė ir Loretos vaikai, būsimieji folkloristai – Liepa ir Girius, kartu su mama atlikę tautiškas dainas ir taip pat įtraukę svečius dainuoti kartu.

„Gyvenimas yra labai labai įdomus. Jaunimui visada sakau – imkit iš gyvenimo tiek, kiek jums pasiūlo, tiek, kiek jūs galite ir nebijokite, būkite atviri, viskas tik į naudą, o atsiskirti ir atsiriboti visuomet galima,“ – kalbėjo folkloro atlikėja.

Rugpjūčio 10 d., trečiadienį, 18 val. Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kantoviešosios bibliotekos Girulių padalinyje (Šlaito g. 10A) vyks Mindaugo Milinio ir Antano Verkelio knygos „Mėmelio šturmo blefas“ pristatymas.


  2022-08-04

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt