P0

Uostas ir jūra

Kruizinių laivų sezonas Klaipėdos uoste jau įpusėjo

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-08-10


Balandį startavęs kruizinių laivų sezonas Klaipėdos uostui šiemet sėkmingas. Čia jau viešėjo 38 kruiziniai laineriai, dar per 20 laukiama iki spalio. Jei geopolitinė situacija nepateiks staigmenų, šiemet Klaipėda gali turėti rekordinį kruizinių laivų sezoną po penkerių metų pertraukos.

Tam, kad Klaipėdos uostas atitiktų rinkos pokyčius ir galėtų priimti visus norinčius čia atplaukti kruizinius laivus, jis turi būti atitinkamai vystomas ir plėtojamas. Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija praėjusių metų lapkritį  pradėjo rekonstruoti Kruizinių laivų terminalo krantines, taip pat siekiant priimti kuo daugiau kruizinių laivų, yra planuojama nauja krantinė, skirta būtent tokio tipo laivams švartuoti.

Paskutinis kruizinis laivas šiemet turėtų atplaukti spalio 13 d., ketvirtadienį. 2023 metų kruizinių laivų sezonui jau yra užsiregistravę daugiau kaip 50 laivų.


  2022-08-10

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt