P0

Regionas

Palangos savivaldybė dažys vilą „Romeo“ (1)

Artūras Šulcas

Artūras Šulcas
2022-08-14


Palangos savivaldybė keletą metų rengėsi savo valdomos vilos „Romeo“ restaurcijai ir pagaliau paskelbė, kad ją per penketą metų tik šiek tiek paremontuos ir nudažys. 

Google Street View nuotr.

Savivaldybė perka šios vilos, esančios Birutės al. 36, paprastojo remonto darbų projekto parengimo ir projekto vykdymo priežiūros paslaugas. Projektavimui ir darbų priežiūrai yra numatyti 14,5 tūkstančio eurų bei 60 mėnesių terminas.

Projekte turi būti numatyta perdažyti fasado medines lentas, pašalinant seną dažų sluoksnį, nepažeidžiant medienos, pakeisti pažeistas lentas, pažeistus langų įrėminimus pakeisti naujais, įstiklinti pažeistus langus. Be to – suremontuoti išorės laiptus, pakeisti sulūžusius medinius balkono turėklus, užtaisyti cokolio įtrūkimus bei ištrupėjusį skiedinį tarp plytų.

Dviaukštis pastatas yra Palangos miesto istorinėje dalyje. Tai – vilų komplekso „Romeo ir  Džiuljeta“ dalis. Pastatytas 1930 metais.  Bendras jo plotas – 242 metrai. Paskutinį kartą remontuotas beveik prieš 30 metų.


  2022-08-14

  Vienas komentaras apie “Palangos savivaldybė dažys vilą „Romeo“”

  1. AvatarAnonimas (IP: 78.56.155.120)

   Tegu ir sovietinį vidų iš valo.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt