P0

Verslas

„Iki“ siūlo savo ženklo e. parduotuvę

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-09-07


Prekybos tinklas „Iki“ pristato nuosavo prekės ženklo elektroninę parduotuvę, kurios asortimentą sudaro daugiau kaip 9500 prekių. Užsakymai penkiuose didžiuosiuose šalies miestuose pirkėjams pristatomi iš „Iki“ parduotuvės per 1 val. arba pirkėjo pasirinktu kitu laiku.

Pasak Andrej Pometko, prekybos tinklo „Iki“ skaitmeninių kanalų departamento vadovo, sprendimas atidaryti nuosavo prekės ženklo elektroninę parduotuvę priimtas siekiant supaprastinti apsipirkimą ir pasiūlyti pirkėjams geresnę apsipirkimo patirtį.

„Į elektroninės prekybos sritį žengėme dar 2019 m. spalį, kai pradėjome bendradarbiauti su prekių pristatymo startuoliu „LastMile“ ir pasiūlėme pirkėjams galimybę įsigyti produktų internetu. Prieš metus, 2021 m. rugsėjį, sėkmingai užbaigėme „LastMile“ įsigijimo sandorį. O šiemet nusprendėme atverti ir „Iki“ prekės ženklo elektroninę parduotuvę. Manome, kad šis sprendimas padės pirkėjams reikiamas prekes užsisakyti dar lengviau ir patogiau, o bendras prekės ženklas bus aiškesnis. Turime platų fizinių parduotuvių tinklą, todėl prekes galime pristatyti itin greitai. Jau turima el. prekybos patirtis rodo, kad būtent šį išskirtinumą mūsų pirkėjai ypač vertina“, – pranešime pažymi A. Pometko.

Jo teigimu, elektroninėje parduotuvėje didžiausia yra šviežių produktų ir kitų būtiniausių prekių paklausa, o greitas užsakymo pristatymas pirkėjams itin palengvina apsipirkimą, nes pritrūkus vieno ar kito produkto nebereikia eiti ar važiuoti iki fizinės parduotuvės, o sutaupytą laiką skirti kitai veiklai.

Užsakymus iš parduotuvių surenka tiek „Iki“, tiek „LastMile“ prekių surinkėjai. Užsakymus pristatys „LastMile“ kurjeriai. Tai leidžia išlaikyti pristatymo greitį, o kartu padeda išvengti papildomų sąnaudų, kurių reikėtų kuriant atskirą „Iki“ kurjerių tinklą.

Užsakymai iš elektroninės „Iki“ parduotuvės pirkėjams bus pristatomi penkiuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose, o visą rugsėjo mėnesį pristatymas bus nemokamas. Taip pat pirkėjų patogumui siūloma ir „click&collect“ paslauga, kai elektroninėje parduotuvėje užsakytas prekes galima atsiimti pasirinktose „Iki“ parduotuvėse didžiuosiuose šalies miestuose.

Teigiama, jog elektroninėje parduotuvėje patogu apsipirkti ir įmonėms. Vieną kartą suvedus įmonės duomenis, galima lengvai ir greitai atsiskaityti per įmonės paskyrą, gauti sąskaitą faktūrą.

INFORMACIJA

Prekybos tinklą „Iki“ šiuo metu sudaro 232 parduotuvė, kulinarijos gamybos centras bei 3 regioninės kepyklos. Nuolat naujoves diegiantis prekybos tinklas kartu su „Pixevia“ Vilniuje atidarė ir pirmąją autonominę parduotuvę. Tai pirmoji tokia Lietuvoje ir Šiaurės šalyse. Prekybos tinkle dirba beveik 6 tūkst. darbuotojų. Prekybos tinklas taip pat valdo prekių pristatymo į namus startuolį „LastMile“.


  2022-09-07

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt