P0

Kultūra

Kviečia į tamsos žaidimų aikštelę

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-10-18


Spalio 29 ir 30 d. Klaipėdos lėlių teatre vyks šviesos ir materijų spektaklio „Tunelis“ premjera. Spektaklis skirtas vaikams nuo 5 metų, renginio trukmė – 50 min. Svarbu pastebėti, kad spektaklyje naudojami šviesos efektai, galintys sutrikdyti jautrius žiūrovus.

Šviesos ir tamsos animacija grįstas spektaklis žiūrovus kvies į „tamsos žaidimų aikštelę“, kurioje kuriami asociatyvūs vaizdo ir garso paveikslai, žaismingai keliantys klausimus apie baimę ir drąsą. Spektaklyje „Tunelis“ daug dėmesio skiriama pasirinktos materijos medžiagiškumui, galimybėms. Atsižvelgdami į fizines, chemines, praktines ir simbolines ypatybes, lėlininkai žaidžia su tamsa ir šviesa; atradę jų judėjimą ir savybes, formas, pasiekia tašką, kur tamsa ir šviesa tampa ne tik jusliniu suvokimu, bet ir visa apimančia terpe. Jaunajai publikai jie siūlo asociatyvią žaidimų aikštelę, kurioje galima mankštinti savo vaizduotės pasaulį ir pažadinti kūrybiškumą, o suaugusiesiems – apmąstyti šios visur esančios, neapčiuopiamos substancijos matmenis, kurios, regis, neįmanoma suvokti vienu ypu.


  2022-10-18

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt