P0

Mums rašo

Pasiūlymai Klaipėdos miesto administracijai pateikti, lauksime jų atsakymo

Virginija Jurgilevičienė
2022-10-26


„Eglės“ seniūnaitijos bendruomenė pakvietė Klaipėdos miesto administracijos, Klaipėdos miesto merijos atstovus į popietę „Kaip spręsti naujai atsiradusias problemas?“. Dėkojame Klaipėdos miesto administracijai, kuri raštu atsakė į pakvietimą, o Klaipėdos miesto taryba nutarė tylėti. Iš pakviestų kandidatų į merus atvyko ir gyvai su žmonėmis bendravo Ligita Girskienė ir Arvydas Ektis. Raštiškus pasiūlymus, kaip spręsti būtiniausių paslaugų teikimą, atsiuntė Arvydas Vaitkus ir Naglis Puteikis.

Bendruomenei rūpi kaip surasti būdus išspręsti mokesčių sumokėjimą , kai nebeveikia terminalas „Perlas“, nes užsidarė parduotuvė „Grūstė“.

Arvydas Ektis pasiūlė problemą spręsti pasitelkiant rajonų patirtį, t.y. naudotis mobiliųjų paštininkų paslaugomis. Paštininkas atneša pensiją ir priima mokesčius. Ligita Girskienė mano, kad miesto Taryba, kuri jau subsidijuoja viešąjį transportą, paruoštų panašią tvarką ir verslui, kuris teiktų gyventojams reikalingą paslaugą.

Naglis Puteikis pasiūlė, kad komunalinius mokėjimus iš sunkiai vaikščiojančių galėtų priimti socialinės rūpybos skyriaus ateinantys darbuotojai su nešiojamu skaitytuvu.

Arvydo Vaitkaus nuomone, verslo optimizavimo priemonės sukelia nemažai rimtų problemų ne tik rajonų, priemiesčio gyventojams, bet ir visoje Lietuvoje. Jis pasiūlė miesto valdžios institucijoms prisiimti tarpininkavimo funkciją tarp įvairių gyventojų bendrijų ir verslo subjektų, kurie teikia reikšmingos svarbos paslaugas gyventojams. Pirmiausia, turėtų būti užmegztas dialogas su regione veikiančiais verslais, visuomeninėmis organizacijomis, kurios galėtų įsteigti mūsų bendrijos teritorijoje savo filialus. Juose taip pat būtų galima teikti ir būtiniausias paslaugas jautriausių socialinių grupių žmonėms. Jis akcentavo, kad pagrindiniu dalyviu turėtų būti miesto savivaldos institucijos, kurios išnaudotų savo sukauptą kompetenciją ir ryšius padedant surasti bendrų sąlyčio taškų tarp verslo, įvairių visuomeninių organizacijų ir gyventojų, bendruomenės narių, tam, kad bendradarbiavimas ateityje būtų naudingas visoms pusėms.

Visus pasiūlymus užprotokolavome ir pateikėme Klaipėdos miesto administracijai, kuri pažadėjo ieškoti sprendimo. Lauksime.


  2022-10-26

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt