P0

Regionas

Kretingos rajone – nauja poilsio oazė

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-11-27


Iš užsienio į gimtąją šalį sugrįžę ir prieš 4 metus istorinėje grafų Tiškevičių viloje, Palangoje, Meilės alėjoje, atidarę Vilą Komodą, Martynas Meidus ir Karolina Vičiūtė savaitgalį pristatė naują poilsio kompleksą Želvė Village & SPA, įsikūrusį nykstančiame Želvių kaime, Kretingos rajone.

Aplink vandens telkinį išsidėsčiusį kompleksą sudaro poilsio namai, restoranas, SPA erdvė su baseinu, pirtimi bei masažais, erdvė privačioms šventėms, o pavasarį žadama atidaryti padelio kortą.

„Esame palaiminti, galėdami suburti jaunus žmones, kurie renkasi iškeisti gyvenimą ir darbą užsienyje į grįžimą dalytis savo patirtimi čia, savo namuose”, – sako įmonės vadovė Karolina.

Želvė Village & SPA atidaryme be kitų svečių apsilankė ir Kretingos rajono savivaldybės meras Antanas Kalnius, įteikęs šeimininkams sergėtojos Mergelės Marijos vėliavą.


  2022-11-27

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt