P0

Spyglys

Svarbiausia – žmogus (sąrašas pridedamas)* (3)

Spyglys
2022-11-29


Paskutinio Klaipėdos miesto tarybos posėdžio metu iš mero Vytauto Grubliausko lūpų sunkiai, bet vis dėlto išsprūdo žodžiai: „Svarbiausia – žmogus!”

Išgirdęs šį seną socdemų šūkį iš pražilusio liberalo lūpų, antikristas Spyglys net persižegnojo. Negi bus merui pasimaišę?..

Tačiau praėjo diena ir viskas paaiškėjo: meras liberalas pasirodo pamilo Marksą, Engelsą, Leniną, Trockį, Brazauską, Butkevičių, o ypač – skaistaveidę gražuolę Blinkevičiūtę. Ir visas jų išdaigas. Žygiuosiąs jis dabar per gegužės 1-osios demonstracijas raudoną rožę segėdamas.

Evaldo Vėgėlės piešinys

Atsipaipaliojęs nuo sielos smūgio Spyglys gretai sumetė tokį mero džiazą: „Svarbiausia – žmogus”, – sąrašas pridedamas. O jame tik vienas vardas – Vytautas Grubliauskas. Amen.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2022-11-29

  3 komentarai “Svarbiausia – žmogus (sąrašas pridedamas)*”

  1. AvatarGustė (IP: 188.69.23.12)

   Kaip čia gaunasi su Spygliu? Kai kurie Spyglio tekstai ilgai laikomi puslapio viršuje ir taip didinamas pasiekiamumas Spyglip ironiškų, satyros straipsnių. Dažniausiai politizuotų. O kai kurie straipsniai, pvz apie Girskienės sex shopo atidarymą buvo labai labai staigiai numarintas.
   Kai kuriais straipsniais Spyglio dalinamasi į Facebook, o kai kuriais ne. Selektyvu?:)

   • Avatarakadministratorius (IP: 78.61.50.37)

    Niekas specialiai nelaikoma – jei tądien naujienų srautas yra didesnis, slenkasi viskas, taip pat ir Spyglio tekstai. Nėra srauto – kabo ilgiau. O dėl Facebook – taip, selektyvu. Kai mažiau žinių, dalinamės ir Spygliu, o kartais tiesiog užmirštame tai padaryti.

  2. AvatarAnonimas (IP: 90.135.151.212)

   👍👍👍👍🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt