P0

Verslas

Pavasarį Klaipėdoje – paroda „kodas: NAMAI 2023“

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-01-09


Klaipėdoje jau šį pavasarį, balandžio 14-16 dienomis, Švyturio arenoje vyks namų ir statybos sektoriaus paroda „kodas: NAMAI 2023“

Šios parodos organizatoriaus, jau beveik trisdešimtmetį parodų sektoriuje Lietuvoje veikiančios įmonės „Ekspozicijų centras“ generalinio direktoriaus Eriko Piskunuvo nuomone, tai – unikali proga ne tik vienoje vietoje pristatyti savo kuriamas prekes ar teikiamas paslaugas tikslinei auditorijai, bet ir daugiau išgirsti apie nekilnojamojo turto rinkos virsmą, susipažinti su moderniais interjero ir dizaino sprendimais, save pristatyti auditorijai kartu su patikimiausiais statybų, interjero, nekilnojamojo turto atstovais. Parodos lankytojams – tai išskirtinis renginys, kuriame visos modernių namų ir šiuolaikinių statybų naujovės atvažiuoja kone iki namų durų.

Pasak pranešimo, „kodas: NAMAI 2023“ išskirtinumas yra ir tai, kad paroda vienoje vietoje sutelks bene visas neatsiejamas sritis, susijusias su namų statyba – nekilnojamojo turto projektus, atsinaujinančią energetiką, elektros instaliaciją, dažus, įrengimą ir apdailą, ŠVOK, apšvietimą ir interjero dizaino elementus, gyvenamosios aplinkos tvarkymą ir kita.

Parodoje bus pristatytos visos moderniausios, aktualiausios 2023-ųjų namų ir statybų sektoriaus naujovės, išskirtiniai sprendimai būstui.

Daugiau informacijos apie parodą – čia.


  2023-01-09

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt