P0

Regionas

Kretingoje – Atviras jaunimo centras

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-01-31


Kretingoje netrukus duris atvers Atviras jaunimo centras. Jis įsikurs Rotušės a. 1 esančiame pastate, buvusiose Kretingos seniūnijos patalpose.

Kretingos seniūnijos darbuotojai šią savaitę jau pradėjo darbuotis naujose patalpose Vilniaus g. 8. Planuojama, kad duris rajono jaunimui centras atvers vasarį.

Centre bus sudarytos sąlygos jaunimui saugiai leisti laisvalaikį, bus sukurtos erdvės jų saviraiškai, bendravimui su bendraamžiais ir kūrybiškumam pomėgių realizavimui. Atviras jaunimo centras taip pat teiks emocinio palaikymo ir psichologinės pagalbos jaunimui, mobilaus darbo su jaunimu toliau nuo Kretingos esančiuose rajono teritorijose bei kitas paslaugas.

„Atviro jaunimo centro veikla iš dalies dubliuotųsi su Kretingos rajono švietimo centre iki šiol veikusia Atvira jaunimo erdve. Todėl buvo nuspręsta nuo vasario šią erdvę uždaryti, – pranešime pažymi Kretingos rajono savivaldybės Jaunimo reikalų koordinatorė Inga Biliūnaitė-Rušinskė.

Tuo metu naujajame centre rajono jaunimo lauks ne tik gerokai erdvesnės patalpos, bet ir daugiau jiems būtinų įvairių paslaugų siūlanti komanda.

INFORMACIJA

Kretingos rajono savivaldybė buvo viena iš nedaugelio šalies savivaldybių, iki šiol dar neturėjusių Atviro jaunimo centro. Įkurti tokį centrą ne vienerius metus prašė ir rajono jaunimo atstovai. Lietuvoje šiuo metu iš viso veikia beveik 50 atvirųjų jaunimo centrų, iš jų 4 Klaipėdos regione – Klaipėdos mieste, Klaipėdos, Šilutės, Skuodo rajonuose. Taip pat naujas atviras jaunimo centras šiuo metu statomas Palangoje.


  2023-01-31

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt