P0

Miestas

Atveria dvi senamiesčio gatves

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-05-26


Klaipėdos savivaldybė praneša, jog penktadienį visuomenei atveriamos senamiesčio širdyje esančios Teatro bei Didžiojo Vandens gatvės. Skelbiama, jog taip pat sutvarkyta ir ties Didžiojo Vandens bei Tiltų gatvės sankirta esanti aikštelė automobiliams.

Gatves rekonstravo  UAB „VVARFF“. Teatro gatvės rekonstrukcija atsiėjo 575 tūkst. Eur, Didžiojo Vandens  –  622 tūkst. Eur.

Tikimasi, jog iki birželio 1-osios bus baigta rekonstruoti ir Daržų gatvė, įskaitant sankryžą su Sukilėlių gatve.

Vos tik pradėjęs eiti savo pareigas naujasis miesto meras Arvydas Vaitkus pareiškė, jog stengsis, kad senamiesčio gatvių remontas būtų baigtas iki vasaros pradžios.


    2023-05-26

    Parašykite komentarą

    El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

    Parama

    Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

    Paremti
    Atviri dokumentai

    VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

    Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

    Su dokumentais galite susipažinti čia
    Informacija

    Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
    VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

    Puslapio taisyklės. 

    Redakcijos tel. + 370 650 77550
    el. paštas: info@atviraklaipeda.lt