P0

Koronavirusas

Klaipėda – jau labiausiai COVID-19 sergančių savivaldybių dešimtuke

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-09-07


Trečiadienį Lietuvoje koronavirusinė infekcija patvirtinta 164 asmenims, iš kurių 62 užsikrėtė antrą kartą, 9 – trečią, skelbia Valstybės duomenų agentūra. Klaipėdoje tokia diagnozė buvo patvirtinta 11 žmonių (trys iš jų užsikrėtė antrą kartą).

Savaitinis naujų susirgimų skaičius šalyje padidėjo 48,2 proc., o uostamiestyje – 24,3 proc.

Klaipėdoje atvejų skaičius, per dvi savaites tenkantis 100 tūkst. šalies gyventojų, paaugo nuo 44,7 iki 53,3 atvejo. Šalyje jis padidėjo nuo 40,1 iki 43,7 atvejo. Uostamiestis šiuo metu yra aštuntas tarp prasčiausiai besilaikančių savivaldybių (prieš parą buvo 11-oje vietoje).

Blogiausioje situacijoje trečią parą yra Palangoje (iš viso kurorte dabar serga 24 palangiškiai, penkiems iš jų diagnozė buvo patvirtinta trečiadienį). Nulinius rodiklius turi vos dvi – Birštono ir Zarasų – savivaldybės.

Per praėjusią parą į ligonines buvo paguldyti šeši šia infekcija užsikrėtę žmonės. Iš viso dabar gydomi 37 tokie ligoniai, vienas iš jų, nesiskiepijęs arba nebaigęs vakcinacijos kurso, guli reanimacijos skyriuje.

Šalyje dabar serga 1568 žmonės – 122 daugiau nei antradienį. Klaipėdoje sergančiųjų padidėjo iki 98.

Praėjusią parą mirčių nuo COVID-19 nefiksuota, bendras netekčių skaičius siekia 9703. Iš jų 428 mirtys registruotos Klaipėdoje.

Trečiadienį šalyje skiepijosi tik vienas žmogus, jis tai darė pirmą kartą.


  2023-09-07

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt