P0

Kriminalai ir nelaimės

Už stiprių narkotinių medžiagų platinimą prieš teismą stos sutuoktiniai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-12-05


Klaipėdos apygardos teismui perduota baudžiamoji byla, kurioje kaltinimai dėl disponavimo labai dideliu itin stiprių narkotinių medžiagų kiekiu pareikšti sutuoktinių porai iš Klaipėdos rajono.

Ikiteisminio tyrimo duomenimis, šių metų birželį kaltinamųjų pora pagal jiems telefonu atsiųstas koordinates Kryžkalnio apylinkėse esančiame miške surado ir paėmė ten jiems paliktus paketus su juose buvusiomis narkotinėmis medžiagomis. Nustatyta, kad kaltinamieji šias įgytas medžiagas automobiliu pargabeno į Gargždus. Čia poros automobilį sustabdė policijos pareigūnai, kurie, atlikę kratą, rado įtarimų sukėlusius du paketus.

Remiantis ekspertų išvada, paketuose, kurių bendra masė buvo beveik vienas kilogramas, rastas labai didelis kiekis narkotinių medžiagų: beveik 0,4 gramo karfentanilio ir beveik 50 gramų metadono. Įtariama, kad sutuoktiniai ketino nurodytas medžiagas parduoti.

Tęsiant tyrimą, buvo patikrinta ir poros gyvenamoji vieta, kurioje policijos pareigūnai taip pat rado narkotinių medžiagų bei, kaip įtariama, vyrui priklausančius du šaunamuosius ginklus ir du šovinius, kuriems laikyti kaltinamasis leidimo neturėjo.

Abu sutuoktiniai kaltinami padarę labai sunkų nusikaltimą, už kurį numatyta laisvės atėmimo bausmė nuo 10 iki 15 metų. Vyrui kaltinimai taip pat pareikšti ir dėl neteisėto disponavimas šaunamaisiais ginklais bei šaudmenimis.

Ikiteisminį tyrimą organizavo ir valstybinį kaltinimą teisme palaikys Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroras. Tyrimą atliko Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos pareigūnai.


  2023-12-05

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt