P0

ELTA

Kaip per šventes dirbs „Akropoliai”

Elta
2023-12-06


Pirmąją Kalėdų dieną, gruodžio 25-ąją, Vilniaus, Klaipėdos ir Šiaulių „Akropoliuose“ nedirbs parduotuvės, taip pat maitinimo ir kitų paslaugų bei pramogų erdvės, teigiama pranešime žiniasklaidai.

Pirmąją Kalėdų dieną, gruodžio 25-ąją, Vilniaus, Klaipėdos ir Šiaulių „Akropoliai“ nedirbs. Palmiros Mart nuotr.

Kūčių dieną ir Naujųjų metų išvakarėse parduotuvės ir paslaugų teikimo vietos dirbs trumpiau, o sausio 1-ąją prekybos centro lankytojus priims tik restoranai ir kavinės bei kai kurios pramogų erdvės.

Šv. Kūčių dieną, gruodžio 24-ąją, prekybos ir pramogų centruose „Akropolis“ veikiantys restoranai, parduotuvės, paslaugų teikimo vietos ir pramogų erdvės dirbs iki 17 val., išskyrus iki 16 val. dirbsiančius bankų skyrius bei kino teatrą. Klaipėdos „Akropolyje įsikūrusi „Maxima“ dirbs iki 19 val., o „Eurovaistinė“ klientus aptarnaus iki 18 val.

Pirmąją Kalėdų dieną, gruodžio 25-ąją, Vilniaus, Klaipėdos ir Šiaulių „Akropoliai“ nedirbs.

Antrąją Kalėdų dieną, gruodžio 26-ąją, „Akropoliuose“ parduotuvės ir paslaugų teikimo vietos dirbs nuo 10 iki 21 val., restoranai ir kavinės lankytojus aptarnaus nuo 10 iki 22 val., o nuo 9 val. duris atvers „Maxima“ parduotuvės ir „Eurovaistinės“.  Klaipėdoje „Eurovaistinė dirbs iki 21 val. Kino teatrai ir ledo arenos dirbs įprastu grafiku. „Akropolyje“ esantys bankų skyriai šią dieną nedirbs.

Naujųjų metų išvakarėse visuose „Akropoliuose“ veikiantys restoranai, parduotuvės, pašto skyriai, „Maxima“, „Eurovaistinės“ ir „Ermitažas“ darbą baigs 19 val. Bankų skyriai taip pat dirbs iki 19 val., išskyrus esančius Klaipėdoje – jie užsidarys 18 val. Ledo arena Klaipėdoje lankytojų lauks iki 19 val.

Sausio 1-ąją nedirbs „Akropoliuose“ esančios parduotuvės, pašto ir bankų skyriai. Klaipėdos ir Šiaulių „Akropoliuose“ taip pat neveiks ledo arena. Klaipėdoje restoranai veiks nuo 12 iki 22 val. „Akropolių“ kino teatrai dirbs nuo 12 iki 22 val., tokiomis pat valandomis Klaipėdos ir Šiaulių „Akropoliuose“ veiks boulingas.

Sausio 1 d. į Klaipėdos „Akropolį“ bus galima patekti tik per 4-ąjį, „Čiuožyklos“, įėjimą. 

                                                                                                                                            Kopijuoti, platinti, skelbti ELTA turinį be ELTA raštiško sutikimo draudžiama

 


  2023-12-06

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt