P0

Kultūra

Parodų rūmuose – pakeltų nykščių mugė

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-12-06


Gruodžio 16–17 d. kūrybiškiausi Klaipėdos nykštukai didžiųjų metų švenčių pasiruošimui rinksis į Klaipėdos kultūrų komunikacijų centrą (KKKC), o Parodų rūmai pavirs į pasakiškus „Nykštukų rūmus“.

Šventinėje mugėje dalyvaus daugiau nei trisdešimt išskirtinių Klaipėdos menininkų, kurių darbus bus galima įsigyti. Išradingai papuoštuose „Nykštukų rūmuose“ įkvėpimą žadins muzika iš vinilinių plokštelių. O „Pakeltų nykščių mugės“ metu pirmo aukšto vestibiulyje veiks „Atviras stalas“, prie kurio bus galima pasivaišinti savo ar kitų nykštukų suneštomis vaišėmis.

Sekmadienį, gruodžio 17 d., antrame aukšte lankytojų lauks sniego mašina bei aktorius Mikas Urbonas, seksiantis mažiesiems lankytojams bei jų tėveliams kalėdines pasakas.

Taip pat mugėje lauks knygos visai šeimai apie „Lapę Salegną“ pristatymas, karšta arbata ir galimybė susikurti spalvotą paveikslą ant duonos riekės. Na, o norintiems pabėgti nuo šventinio šurmulio bus galima pažiūrėti senas kino juostas, dvelkiančias Kalėdomis.

KKKC kviečia visus prisidėti prie bendros su Lietuvos šaulių sąjungos iniciatyvos pinti maskuojančius tinklus kariaujančia Ukraina.

MUGĖS PROGRAMA

Gruodžio 12 d., šeštadienis

Kultūros straipsnių vidus

12 val. Atveriamos Pakeltų nykščių mugės durys.,

12-19 val. „Atviro stalo“ gardėsiai-pyragai ir sausainiai, arbata bei paveikslai ant duonos riekės ir tinklų pynimo Ukrainai iniciatyva.

14-16 val. Inos Lukauskaitės knygos visai šeimai „Lapė Salegna“ pristatymas, ištraukų skaitymai.

19 val. „STAND-UP OPEN MIC“: „KKKCOMEDY“. Atviro mikrofono vakaras.

Gruodžio 17 d., sekmadienis

12 val. Atveriamos mugės durys.

12-18 val. „Atviro stalo“ gardėsiai-pyragai ir sausainiai, arbata bei paveikslai ant duonos riekės ir tinklų pynimo Ukrainai iniciatyva.

14-17 val. Aktorius Mikas Urbonas mažiems ir dideliems skaitys pasakas bei pasakaites.

18 val. Mugės pabaiga.


  2023-12-06

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt