P0

Spyglys

Jurandas pakeitė lytį?* (2)

Spyglys
2023-12-07


„Jurandas Altuchovas, tarybos narys, atstovauju gražias moteris”, – taip ketvirtadienį Eismo saugumo komisijos posėdyje prisistatė barzdotas vyriškis, privertęs Spyglį išsižioti iš nuostabos.

Iki šiol Spyglys manė, jog pasaulyje yra tik viena graži barzdota moteris – tūla Končita Wurst, laimėjusi 2014 m. „Euroviziją”. O pasirodo – nė velnio, į šį titulą (ne „Eurovizijos”, o barzdotos gražios moters) pretenduoja ir klaipėdiškis Jurandas!

Ir viskas – dėl prastų lietuvių kalbos žinių.

Ta proga žymus kalbininkas Spyglys primena, jog veiksmažodis atstovauti reikalauja ne galininko, o naudininko (atstovauti ne Lietuvą, o Lietuvai, ne partiją, o partijai, ne moteris, o moterims) bei ragina artėjant rinkimams ir kitus politikus nepasimauti ant šio kabliuko, ant kurio vis dar sugeba užkibti net tik tarybos nariai, bet ir kai kurie seimūnai.

Spyglio moralas šį kartą sutampa su tokio Vladimiro Iljičiaus palinkėjimu: mokytis, mokytis ir dar kartą mokytis!

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2023-12-07

  2 komentarai “Jurandas pakeitė lytį?*”

  1. AvatarAnonimas (IP: 90.135.51.49)

   Bet ir pats spyglys su klaidom rašo
   Prieš mokant kitus,tamstai pačiam pasimokyti reik😊

  2. AvatarAukštasis mokslas (IP: 84.15.187.224)

   ,, Mokytis, mokytis ir dar kartą mokytis… “. Tik, deja, kažkodėl tas Vladimiras Iljyčius neliepė konkrečiai gyvenime kažko IŠMOKTI(!!!) Matyt, pamiršo,, didysis genijus”…

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt