P0

Spyglys

Mesijas iš paruoštukų neskaito* (14)

Spyglys
2023-12-08


Klaipėdą nuo visokio blogo gelbėti atėjęs Mesijas, tiksliau meras Arvydas Vaitkus, ir toliau kruopščiai rūpinasi savo įvaizdžiu. Gal net geriau nei jo pirmtakas.

O su puoselėjamu įvaizdžiu juk niekaip nedera atsakinėjimas tiesioginiame eteryje tik iš paruoštuko. Tai supranta ir už valdiškus pinigus merą šnekinantis radijas. Gaila, bet tik pavėluotai. O tada jau tenka fotošopinti paskelbtas nuotraukas. Tiesa, nelabai grakščiai, nes atrodo, kad Mesijo galva meta stačiakampį šešėlį ant stalo…

Tai dabar Spyglys ir galvoja, ar po tokio liaudies pastebėto pravalo labai baus tuos vargšus radijistus, ar leis pasitaisyti, pavyzdžiui, penkiais nemokamais mero pakalbinimais apie šviesų mūsų rytojų?

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2023-12-08

  14 komentarai “Mesijas iš paruoštukų neskaito*”

  1. AvatarAnonimas (IP: 78.57.211.173)

   Galėtų Klaipėda nebūti tokia atvira, viskas matosi, gali išlįsti kažkas nepageidaujamo ir pačiai “Atvirai Klaipėdai”. Braidote po visokias paplavas ir mėšlynes. Viešinkite nusikaltimus, korupciją, savivaldybės ir valdžios neveiksnumą, užtarkite ir padėkite nuskriaustam žmogui. Kur jūs? Aūūūū…..

  2. AvatarHmmmm (IP: 83.176.228.107)

   Viską pasakanti smulkmena iš kurių susideda bendras vaizdas. Nepasisekė ir vėl Klaipėdai!

  3. AvatarSkirta Liberaliam cinizmui (IP: 88.119.116.118)

   Kas per bedarbis, gyvenime nieko nepasiekęs ir realiame gyvenime prispaustas asmuo esate, kad tik užsimaskavęs vardą galite sau leisti rašyti tokį purvą?
   Tik atidarai kokį straipsnį – ir vėl Jūsų nelauktas, ant liberalų “stumiantis” komentaras… Juk žinote, kaip tai akivaizdu, jog iš konkuruojančios politinės jėgos rašote? Bet būkite tikras, naftalinas taip ir liks naftalinu.

  4. AvatarČeska (IP: 78.57.214.143)

   Kas čia atsitiko? Kur cinkas? Visiškai nušokote nuo proto.

  5. AvatarVincas (IP: 78.56.187.134)

   Liberalams Lietuvoje man atrodo pyzda pareina.

  6. Avatarjuokingai (IP: 83.171.17.62)

   už miestiečių pinigus ateina paskaityti atsakymų, o kiek teko rašyti klausimus nei vieno nebuvo pateikta, dabar dar ir paruoštuką paslėpė…Kam tas cirkas?

   • AvatarLiberalus cinizmas ... (IP: 90.131.38.140)

    Meras dirba ir jam mokama alga 🙂 Kada teiki skaičius , kalbi faktus tada kalbi tiksliai ir žinodamas ką sakai ! Pažiūrėti ir kalbėti ne nuodėmė , bjauriau kada pezate bet ką , net nesuvokdami apie ką . Vyksta atviras kiršinimas ir kiršina tokius nieko nežinančius , o tik pezančius . Liberalumas man jau keiksmažodis .

   • AvatarFotošopas (IP: 84.15.184.192)

    Apgailėtinas Vaitkaus troli, esmė ne tame, kad su popieriumi meras į radiją atėjo, o fakte, kad jį carui ar dvaro pajacams paliepus Laluna iš nuotraukos ištrynė. Apgailėtinas meras, apgailėtini ir užstrigusios ploštelės troliai.

   • AvatarLiberaste (IP: 78.63.37.48)

    Taip ir neatsakei dėl Vaitkus vaikiško elgesio – paruoštuko retušavimo? Juk kažkas laiką gaišo, o laikas -pinigai. Taigi išlaidauta tuščiam įvaizdžiui.

   • AvatarLiberalus cinizmas ... (IP: 90.131.38.140)

    Manęs pletkai neva kas kam ir ką liepė , nedomina 🙂 Radijas nuotraukų nerodo 🙂 O jei jums rūpi , mano nuomone , esate tik pletkininkas , tokius ir kiršina . Kelia visokį dumblą . Norite būti ” dumblas ” , tada pirmyn 🙂

   • AvatarAnonimas (IP: 84.15.184.192)

    Radijas nuotraukų nerodo? O kieno jos čia? Pačio Vaitkaus? Ns, bet su durnium diskutuoti, tai savęs negerbti. Tik nepamirškit eidamas į žmones rudos nosies nusivalyt, nes kvapas nuo tokios nemalonus sklinda.

   • AvatarLiberalus cinizmas ... (IP: 90.131.38.140)

    Na, tikrai dumblas . Jūs verti tokio kiršinimo 🙂 Aš Lalunos klausausi . Liberalumas man – keiksmažodis 🙂 Politinės korupcijos byloje nubaustos partijos atstovais aš nepasitikiu 🙂

  7. AvatarNesupratau (IP: 86.100.74.53)

   Vaitkus skaityt moka???

   • AvatarLiberalus cinizmas ... (IP: 90.131.38.140)

    Panašu su skaitymu bėdos tik politinės korupcijos byloje nuteistos ,šimtatūkstantine bauda, partijos Liberalų sąjūdis atstovams . Teismo sprendimas jiems ” neįskaitomas ” . Baudą mokėsime , bet mes ” atsiribojome ” 🙂 Nuo ko ? Nuo ilgamečių partiečių masuliųšulcųgentvilųčmilyčių ir kitų budinų kurie ir toliau sėkmingai liberauja ?

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt