P0

Sveikata

Planuojamas drastiškas pedagoginių psichologinių paslaugų brangimas

Artūras Šulcas

Artūras Šulcas
2023-12-08


Uostamiesčio meras siūlo daugiau nei dvigubai nuo kitų metų sausio 1 d. didinti Klaipėdos pedagoginėje psichologinėje tarnyboje teikiamų paslaugų įkainius. Šie įkainiai taikomi ne Klaipėdoje gyvenantiems asmenimis bei įstaigoms, taip pat – miesto įstaigoms, kurias įsteigė ne Klaipėdos savivaldybė, ir jų ugdytiniams.

Miesto Tarybai pritarus tokiam siūlymui, už pirmąją psichologo konsultaciją (susitikimo trukmė – 1,5 val.) už miesto ribų gyvenantiems tėvams teks mokėti ne 21,43, kaip iki šiol, o 57 eurus. Psichologinis intelekto vertinimas brangs nuo 49,81 iki 128 eurų, psichologinis vaiko raidos vertinimas – nuo 34,46 iki 90 eurų, o eilinė specialisto konsultacija (susitikimo trukmė – 1 val.) – nuo 17,09 iki 41 euro. 

Panašiai brangs ir kitos šios įstaigos teikiamos paslaugos. Šiuo metu Tarnyba atlygintinai teikia paslaugas, vadovaudamasi Klaipėdos miesto savivaldybės tarybos dar 2009 m. priimtu sprendimu.

Teigiama, kad naujos pedagoginių psichologinių paslaugų kainos apskaičiuotos, „atsižvelgiant į vieno specialisto valandos įkainio bei administravimo kaštų vidurkį, laiko sąnaudas, reikalingas specialisto (lektoriaus) pasiruošimo darbams, duomenų analizei, įforminimui, rezultatų skaičiavimui, išvadų formulavimui, aptarimui, pateikimui (t .y. nekontaktinės valandos) ir tiesioginiam darbui su klientu (t .y. kontaktinės valandos)”.

Už atlygintinai teikiamas paslaugas gautos lėšos bus naudojamos tarnybos veiklos organizavimui, reikalingų testų užsakymui, specializuotos literatūros, skaitmeninės įrangos įsigijimui, specialistų kvalifikacijos tobulinimui.


  2023-12-08

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt