Pirmasis visiškai atviras naujienų portalas
2018-09-20 |
Spinta šaukiasi rudeninės revizijos, kosmetinė pasigedusi šaltiesiems sezonams tinkančių priemonių, o namai prašosi atnaujinimo? Tuo pasirūpins jau šį šeštadienį į Klaipėdą atvyksianti didžiausia mados ir grožio mugė ,,Design for life’’.

Organizatorių nuotr.
Organizatoriai praneša, kad „Švyturio arenoje” nuo 10 iki 17 valandos vyksianti mugė po vienu stogu sukvies per 150 mados ir grožio kūrėjų, kurie į Klaipėdą atvyks ne tik iš Lietuvos, bet ir Latvijos. Kosmetika, grožio priemonės, drabužiai, aksesuarai, papuošalai, rankinės, avalynė, vaikiški ir vyriški drabužiai, interjero detalės – tokia gausa pasiūlymų pasitiks mugės lankytojus.
Vienoje vietoje šimtus prekės ženklų subursiantis renginys kvies ne tik pasigrožėti naujomis gerai žinomų prekės ženklų kolekcijomis, bet ir atrasti naujus dar nematytus prekės ženklus.
Pranešama, kad nemokamu įėjimu viliosianti mados ir grožio mugė ,,Design for life’’ pirmuosius savo lankytojus pasitiks ir su dovanomis: nuo 10 valandos ,,Švyturio arenoje’’ organizuojamoje mugėje bus dalinami žurnalai. Negana to, specialiai šiame renginyje bus įrengta kūrybinė atsipalaidavimo erdvė, kurioje ,,Meno psichologijos centro’’ pagalba bus piešiama ant rankų.
Primenama, kad įėjimas – nemokamas.
Parašykite komentarą