P0

Spyglys

Tiltas bus!*

Spyglys
2021-03-06


Klaipėdietis Aleksandras Sakas Spygliui pranešė džiugią, vaizdiniais įrodymais pagrįstą žinią – nepaisant visų dar neseniai mūsų miestelio valdžios viešai dėstytų abejonių naujasis tiltas visgi rasis.

„Nors svarbiausi darbai mūsų mieste paprastai pradedami balandžio 1-ąją, bet geri orai paskatino griebtis pjūklų jau dabar. Kol pumpurai neprasprogo ir visokie paukšteliai nepragydo… Nuovaža į naująjį tiltą eis dabartiniu Gluosnių skersgatviu. Jau pašalinti gluosniai, augę kaip tik ant Gluosnių skersgatvio ir Gluosnių gatvelės kampo. Dabar, kai tų gluosnių nebeliko, šioms miesto arterijoms bus suteikti nauji pavadinimai. Širdis džiaugiasi, kai akys regi vaizdus, atsivėrusius jau po pirmosios darbų dienos”, – Spygliui parašė A. Sakas, pasidalinęs ir minimais vaizdais.

Aleksandro Sako nuotr.

Jis neabejoja, kad tie, kas nenori matyti, kaip nuolat gražėja mūsų miestas, burbės girdi, greitai čia dar nieko nebus, kam trukdė, bent jau šią vasarą galėjo dar pažaliuoti…

„Tuščios šnekos! Miestas – ne miškas, medžiams jame ne vieta! Pelenyno krantinės kaštonų eilėje taip pat jau pažymėta, kur kirsime upę. O dar po aštuonių metų pro čia švilps mūsų elektromobiliai. Daugiabučių kvartalas turės kiek susispausti – pažangos vardan!”, – konstatuoja A. Sakas.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2021-03-06
  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt